Ezotēriskās preces

E-pasts Drukāt

 

Horoskopu pasaule piedāvā sekojošas ezotēriskās preces:

  • Ārstnieciskās un relaksējošās mūzikas CD
  • Suvenīri ar zodiakālo u.c. simboliku
  • smaržkociņi, sveces, aromātiskās eļļas
  • Minerālakmeņi, talismani
  • Feng shui preces

Ideja par ezotēriskā veikaliņa veidošanu radās pēc mūsu klientu ieteikuma, vēlmēm. Konsultējot cilvēkus astroloģijas, litoterapijas vai feng shui jomās, vienalga nākas ieteikt viņiem kādu no iepriekšminētajām lietām, tāpēc izdevīgāk, ja cilvēks tās var uzreiz iegādāties pie mums. Pie nosacījuma, ka prece ir pieejama sortimentā.

Tā piemēram, sievietes bieži uzdod jautājumu, kā harmonizēt savu laulības dzīvi? Tādā gadījumā iesakām iegādāties rozā kvarcu vai mandarīnpīlītes.

Vīriešiem, savukārt, aktuālāki ir biznesa jautājumi. Viņiem tiek ieteikts kalnu kristāls vai naudas vardīte.

Veselības problēmas risinot var izmantot akmeņu dziedinošās spējas. Kā viens no variantiem ir pielietot čakras attīrošos, uzlādējošos akmeņus.

Nevienam nav noslēpums, ka telpās reizēm uzkrājas negatīvas enerģijas. Tās var neitralizēt pielietojot aromterapiju - sveces, vīrakus, eļļas.

Līdzīgi attīroši un nomierinoši iedarbosies arī mūzika. Tomēr pielietojot mūzikas terapiju, cilvēki nereti pieļauj kļūdu! Nebūtu īsti pareizi, piemēram, depresijas gadījumā klausīties relaksējošu mūziku, jo tā tikai pastiprinās nomāktības sajūtu. Šajā reizē speciālists jums ieteiks ārstniecisko mūziku, kas speciāli radīta dzīvesprieka atgūšanai.

Pēdējos gados cilvēku interese par garīgo dzīves jomu tikai pieaug, tāpēc piedāvājam viņiem iespēju iegādāties attiecīgu literatūru, vairāk specializējoties tieši uz astroloģijas tēmu.

Daži mūsu klienti vienkārši meklē dāvanas. Lai tās būtu pēc iespējas personiskākas, iesakām iegādāties, piemēram, suvenīrus ar zodiakālo simboliku.

Izmantojiet iespēju iegādāties mūsu dāvanu karti, kuru var izmantot:

  • ezotērisko preču iegādei
  • astrologa konsultācijas apmaksai
  • mācību samaksai

Tomēr, lai ko jūs izvēlētos pie mums iegādāties, pats galvenais ir saņemt speciālista padomus, ieteikumus par to, kādā veidā attiecīgo lietiņu pielietot, kā attīrīt akmeņus un galu galā, kāds talismans piemērots tieši jums!