Mūzikas terapijas CD un DVD

E-pasts Drukāt

 

Edvardas Eismontas A. Venckus ārstnieciskās iedarbības mūzikas terapijas CD un DVD

Šo ārstniecisko mūziku savā darbā lieliski var izmantot cilvēki, kuri profesionāli nodarbojas ar ajūrvēdas vai cita veida masāžu, aromterapiju, dziedniecību, psiholoģiju, astroloģiju u.c. Lielisks fons meditējot.

Ieteicams klausīties depresijas, bezmiega gadījumā. Sakārto enerģētiskos centrus, veicina sāļu, toksīnu izvadīšanu no organisma, palīdz atgūt dzīvesprieku un atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem. Var apvienot ar litoterapiju un citām metodēm.

"Mantros Gydomieji Virpesiai” (dziednieciskās mantras)

Sergeja Trejoškina, pazīstamā zinātnieka no Sanktpēterburgas dziednieciskās mantras. Šajā ierakstā iekļautas 5 mantras. Īpaši ieteicams Zivs, Vēža, Jaunavas, Skorpiona, Ūdensvīra zīmē dzimušajiem.

 

 

 

“Čakru Garsai” (čakru balsis)

Cilvēkam jābūt harmonijā gan garīgajā, gan fiziskajā līmenī. Tādiem jums kļūt palīdzēs sacerējums “Čakru balsis”. Tā ir specifiska mūzika. Tās vibrācijas ļoti pozitīvi iedarbojas uz katru cilvēku, palīdzot viņam iekšēji sakārtoties. Veicinās čakru attīrīšanās procesi. Īpaši ieteicams Zivs, Vēža, Jaunavas, Skorpiona, Ūdensvīra zīmē dzimušajiem.

 

 

“Okeanas” (okeāns)

Šim ierakstam ir liels dziedinošs spēks. Tas palīdzēs jums attīrīt organismu no sāļiem, kas sakrājušies un atbrīvoties no sāpēm mugurkaulā, locītavās, galvā. Šo mūziku varat klausīties jebkurā laikā. Īpaši ieteicams Mežāža zīmē dzimušajiem.

 

 

“Vis Vitalis” (dzīvības avots)

Šo mūziku varat klausīties jebkurā laikā un vietā. Tā ir mūzika, kura atnes dzīves prieku, optimismu un aicina priecāties par katru dzīves mirkli. Īpaši ieteicams Vēža, Mežāža un Zivs zīmē dzimušajiem.

 

 

 

“Ramybe Ir Viltis” (miers un cerība)

Šī mūzika nomierina, atbrīvo no depresijas un bezmiega.

Ja klausoties aizmigsiet, miegs būs ciešs un veselīgs, rītā pamodīsieties mundrāki, veselāki, mierīgāki. Diena būs brīnišķīga un jums visā veiksies. Nedrīkst klausīties braucot pie stūres! Īpaši ieteicams Dvīņu, Ūdensvīra zīmē dzimušajiem, lai atbrīvotos, nomierinātos. Savukārt, Vēža, Mežāža un Zivs zīmē dzimušajiem ieteicams pret depresiju.

 

“Meiles Spalvos” (mīlestības krāsas)

Šī mūzika jums atnesīs labu noskaņu, prieku. Tā palīdzēs ar mīlestību paskatīties pasaulē un harmonizēs jūsu mīlestības dzīvi. Īpaši ieteicams Vērša, Svaru, Auna un Strēlnieka zīmē dzimušajiem.

 

 

 

“Angelo Bučinys” (eņģeļa skūpsts)

Brīnišķīga mūzika meditācijām un dziednieciskiem seansiem. Palīdz atbrīvoties no atkarībām un kaitīgiem ieradumiem. Īpaši ieteicams Zivs, Lauvas, Ūdensvīra, Jaunavas, Skorpiona, Vēža zīmē dzimušajiem.

 

 

 

Plašāk

Mūzikas brīnumainās spējas

Ikvienam dzīvē bijuši mirkļi, kad pārņem dusmas vai skumjas, pieklibo veselība, darbā vai mājas dzīvē neklājas, kā gribētos. Kā tikt vaļā no sliktā garastāvokļa, kā risināt sadzīves vai veselības problēmas? Risinājums ir vienkāršs – jums tikai jāpievēršas mūzikai!

Ar mūzikas terapiju cilvēki nodarbojušies jau ļoti senā pagātnē. Tā piemēram, senajā Ēģiptē mūzikas skaņas, ko radīja taure, lietoja ārstējot radikulītu un nervu slimības. Pat senajos eposos bieži ir pieminētas dziedāšanas dziednieciskās spējas. Senajā Ķīnā tika veikti pētījumi par skaņas ietekmi uz cilvēka psihi un veselību. Atklājās, ka dažas skaņas aktivizē radošās spējas, citas ventilē plaušas vai labvēlīgi ietekmē kāda orgāna darbību. Skaņu terapija vēlāk pārtapa par patstāvīgu netradicionālās terapijas veidu.

Tomēr tikai 20. gadsimtā zinātnieku pētījumi pierādīja to, ka mūzika ārstnieciski iedarbojas uz cilvēka organismu. Tika veikta rinda pētījumu, kas atklāja saikni starp muzikālā skaņdarba vibrācijām un cilvēka fizioloģiskajām īpašībām. Ikvienu skaņu un vibrāciju katrs mūsu orgāns uztver savādāk. Viens mūzikas instruments labvēlīgi ietekmē aknas, cits sirdi, vēl kāds nervus. Piemēram, saksofons labvēlīgi iedarbojas uz nierēm.

Mūsdienās daudzās valstīs ir atvērti Mūzikas terapijas institūti. Ir izstrādātas dažādas mūzikas terapijas metodes: vokālā terapija, brīvā deja, rituālu mūzika, bioenerģētiskā mūzikas terapija u.c. Piemēram, bioenerģētiskās mūzikas terapijas galvenais uzdevums ir cilvēka enerģētisko centru (čakru) harmonizēšana. Šīs terapijas mūzika galvenokārt ietver Dabas “balsis” – putnu, delfīnu un dzīvnieku izdotās skaņas, okeāna šalkas u.c.

ASV Mūzikas terapijas asociācija iesaka dažādus autorus un viņu skaņdarbus cilvēka iekšējā stāvokļa harmonizēšanai, viņa veselības un citu problēmu risināšanai. Piemēram, nervu nomierināšanai iesaka klausīties L. van Bēthovena – “Mēnesnīcas sonāti”.

Mūzikas terapijas seansi var būt gan vienreizēji, gan daudzkārtēji - kursu veidā, bet kādam pietiks tikai ar attiecīga CD iegādi (vai tas būs pirmais solis mūzikas terapijas izprašanā un pielietošanā). Jāievērtē, ka ikvienam klientam ir nepieciešama individuāla pieeja!

Mūzikas terapiju lieliski var apvienot ar litoterapiju, masāžu, krāsu un aromterapiju, kā arī citām cilvēku dziedējošām un līdzsvarojošām metodēm.