Jaunumi

2021. gada ezotērisko kursu februāra grupa

E-pasts Drukāt

Horoskopu Pasaules astroloģijas skola uzsāk studentu uzņemšanu ezoteriskajos kursos!Lekcijas notiks katru otro sestdienu no 10:00 -18:00 (ar diviem pārtraukumiem). Kopumā 10 sestdienas. Mācības plānots uzsākt 27. februārī (klātienē vai attālināti, atkarīgs no valstī pieņemtiem lēmumiem).Būsim kopā šajā sarežģītajā laikā, tiksimies domu biedru vidē, atbalstīsim viens otru un vairosim dzīvesprieku!

Plašāka informācija pa T:28232708, e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

r5

 

Ziemassvētku un Jaunā gada atlaides horoskopa sastādīšanai!

E-pasts Drukāt

Tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads - svētku un dāvanu laiks!

Šis ir īstais brīdis, lai ielūkotos zvaigznēs un uzzinātu, ko tās mums sola nākotnē. Horoskopu Pasaule saviem klientiem piedāvā individuālā horoskopa sastādīšanu ar 20% atlaidi. Vari iegādāties dāvanu karti saviem mīļajiem vai konsultēties ar astrologu pats. Varēsi uzzināt, kas Tevi sagaida 2021. gadā, kam labāk pievērsties profesionāli, kādas mācības tev vēlamas, kā arī izpētīt attiecību jomu. Zvani pa T:28232708, nosauc atslēgas vārdu "Horoskopi" un saņem atlaidi! Akcija spēkā no 18.decembra līdz 1. janvārim.

Garantējam neklātienes konsultāciju.

reklamai3

 

Sveicam jubilārus Skorpionus!

E-pasts Drukāt

Sveiciens VISIEM Skorpioniem, kuri šajā periodā svin savas Dzimšanas dienas ! Horoskopu Pasaule sagādājusi Jums īpašu piedāvājumu - 10% atlaidi personīgā horoskopa sastādīšanai, kā arī talismana akmens iegādei! Pieminot Skorpioniem piemērotos akmeņus, tie būtu: Topāzs, hematīts, labradors - nosaka zodiaks. Onikss, ametists, topāzs - nosaka valdošo planētu ietekme (Plūtons). Karneols (regulē asinsriti, mazina zobu sāpes) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Tīģeracs (mazina greizsirdību) – nosaka rakstura īpašības. Der arī malahīts, rubīns, kristāls (okultistu akmens), adulārs – nosaka hobijs, profesija. Plašākai informācijai un pierakstam droši zvaniet +37128232708 vai rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

l1

 

Horoskopu Pasaulei jau 21!

E-pasts Drukāt

Horoskopu Pasaule šodien svin savu Dzimšanas dienu, šoreiz 21-mo! Sveicieni un tik pat ilga darba mūža vēlējumi galvenajai no galvenajām astroloģēm un Horoskopu Pasaule dibinātājai Māra Ošuroka! Tā teikt, lai Jupiters smaida, Saturns nemaisās pa kājām, Merkurs nodrošina raitu mēli, Neptūns dod radošo enerģiju, iedvesmu un Venēra visu iepriekš minēto padara vēl krāšņāku un atmiņā paliekošāku ;) ! SUM SUM DZIMUMDIENĀ HP!

HPjub2

 


1 lapa no 46