Jaunumi

Horoskopu Pasaulei jau 21!

E-pasts Drukāt

Horoskopu Pasaule šodien svin savu Dzimšanas dienu, šoreiz 21-mo! Sveicieni un tik pat ilga darba mūža vēlējumi galvenajai no galvenajām astroloģēm un Horoskopu Pasaule dibinātājai Māra Ošuroka! Tā teikt, lai Jupiters smaida, Saturns nemaisās pa kājām, Merkurs nodrošina raitu mēli, Neptūns dod radošo enerģiju, iedvesmu un Venēra visu iepriekš minēto padara vēl krāšņāku un atmiņā paliekošāku ;) ! SUM SUM DZIMUMDIENĀ HP!

HPjub2

 

Feng shui nodarbības VISIEM interesentiem!

E-pasts Drukāt

Sveiks, ezoterisko zinību interesent!
Ja vēlies paplašināt savu redzesloku, droši apmeklē Horoskopu Pasaule piedāvātās lekcijas klātienē vai izmantojot watsapp! Šo sestdien, 24.oktobrī skatīsim tēmas: kā piesaistīt mīlestību, naudu, veicināt biznesa uzplaukumu un būt veselam! Praktiski padomi par sevis harmonizēšanu, mājas iekārtojumu, lai dzīve būtu veiksmīga. Lekcijā izmantotas astroloģijas, fen šui, krāsu un aromātu, litoterapijas zinības. Pievienojies! Priekšzināšanas nav nepieciešamas! Nadarbību sākums 13:00!

Plašāka informācija pa T:28232708 un e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

feng

 

Talismani Svaru zīmes pārstāvjiem

E-pasts Drukāt

Turpinām ieskatu Māras Ošurokas grāmatā “Iepazīsti astroloģiju!”
Šoreiz atgriežamies pie tēmas par akmeņiem, talismaniem, to pielietošanu. Svaru zīmes pārstāvjiem akmens iegāde un konsultācija ar īpašām atlaidēm!
Akmeņi (minerāli, dārgakmeņi, pusdārgakmeņi) pilda ne tikai talismanu funkciju (sargā no ļaunas acs, nelaimēm, vairo bagātību), bet labvēlīgi iedarbojas arī uz cilvēka veselību (piemēram, mazina sāpes, novērš matu izkrišanu, dziedē alkoholismu, nomierina nervus, utt.) un raksturu (mazina vai pastiprina kādu rakstura iezīmi, attur cilvēku no pārgalvīgas rīcības). Līdz ar to katram cilvēkam atbilst vairāki akmeņi. To izvēli nosaka gan cilvēka horoskopu zīme, gan tās valdošā planēta, arī zīmes piešķirtās sliktās un labās rakstura īpašības, ar veselību saistītās problēmas (katra horoskopu zīme valda pār noteiktu cilvēka ķermeņa daļu, orgānu, tāpēc tas ir jāsaudzē un ar to visbiežāk ir saistītas saslimšanas, sāpes).
Lai talismans labāk iedarbotos, ir jātic viņa spēkam, jāpanāk kontakts ar to. Vislabākās sekmes sagaidāmas tad, ja iemācīsimies “elpot caur akmeni”. Tas nozīmē, ka mēs iztēlojamies sevi neredzama atmosfēras slāņa ieskautu un domās cenšamies caur akmeni “iesūkt” to sevī, un tad izkliedēt pa visu ķermeni vai slimo orgānu. Vingrinājums jāveic vairākas reizes dienā. Liela nozīme arī pašiedvesmai, tātad, jo svarīgāk ticēt akmens spējām.
Jo mazāk akmens apstrādāts, jo lielāka tam enerģija, tāpēc tā saucamie talismanu akmeņi neizceļas ar sevišķu skaistumu, jo tie ir vienkārši apstrādāti smilšu un ūdens mucās (panākot līdzīgu efektu kā jūras olīšiem). Daži no akmeņiem jānēsā parastā ādās siksniņā, saskarsmē ar miesu, bet citi sudraba vai elta ietvarā. Ir arī tādi akmeņi, kas jātur darba kabinetā vai mājās, jāiešuj apģērbā vai vienkārši jāieliek maciņā.
Šobrīd savas dzimšanas dienas svin Svaru zīmes pārstāvji! Lūk, viņiem ieteicamie akmeņi, kristāli.
SVARI: Dimants, berils, “acveidīgie” (tīģeracs, kaķacs, vanagacs), kristāls (tā paveidi – ametists, rozā kvarcs, dūmakainais kvarcs), opāls - nosaka zodiaks.
Safīrs, ahāts, pērles - nosaka valdošo planētu ietekme (Venēra).
Karneols (asinsrite), amazonīts un lazurīts (nervu problēmas) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas.
Der arī korallis, zaļā jašma, adulārs.

svariakm1

 

Sākās Svaru zīmes valdīšanas laiks!

E-pasts Drukāt

Sākas Svaru zīmes valdīšanas laiks (22.09.20. plkst.16:31 - 23.10.20. plkst. 2:00)!

Kā neliels sveiciens Jums, ieskats Māra Ošurokas grāmatā "Iepazīsti astroloģiju!"...

Svariem piemērotās profesijas.Jaunībā svarus nedrīkst steidzināt profesijas izvēlē, jo viņiem nepieciešams laiks un palīdzība, lai izdarītu pareizo izvēli. Parasti šīs zīmes pārstāvji balansē starp vairākām iespējām.Viņiem bieži vien ir izteikta tieksme uz psiholoģiju, jurisprudenci, skaistumkopšanu, un tieši šajās jomās svarus arī gaida panākumi. Daži Gaisa stihijas pārstāvji smalki izjūt mākslu, prot baudīt skaņu, krāsu, un vispār formu harmoniju visizsmalcinātākajā veidā. Svari lieliski prot iekļauties kolektīvā. Viņi māk pakļaut un pārliecināt apkārtējos, jo ir iespaidīgi oratori. Kā vadītāji ir stingri un gudri, bet neizlēmīgi. Pārlieku ilgā apdomāšanās pirms svarīgu jautājumu pieņemšanas, var likt padotajiem zaudēt pacietību. Tomēr viņi var būt pārliecināti, ka to boss nekad nenodarīs saviem pakļautajiem pāri. Svari viegli un nepiespiesti izrīko cilvēkus, bet pie pirmā sarežģījuma nereti mēdz atkāpties no sava amata. Svari lieliski prot likt lietā viņiem piemītošo intuīciju, kā arī vienmēr visur atradīsies īstajā vietā un laikā. Praktiski nekad nekļūst par naudas vergiem, bet nenonāk arī trūkumā, jo prot bez pūlēm aprēķināt savu budžetu. Viņi nepieprasa sev pienākušos naudu un nepārbauda rēķinus, nereti pat aizmirst savus parādniekus. Svari var strādāt par interjera dizaineriem, modelētājiem, antikvāru priekšmetu tirgotājiem, juvelieriem, tirdzniecības aģentiem, mākslas un skaistumkopšanas jomas pārstāvjiem, juristiem, diplomātiem, juristiem, psihologiem, arī finansistiem.

#horoskopi #horoskopupasaule #individualaishoroskops #astrologija #kursi #macibas #ezoterika #tavsastrologs #maraosuroka

smuki_svari1

 


1 lapa no 45