Jaunumi

Horoskopu Pasaule izsludina jaunu uzņemšanu kursos un astroloģijas skolā

E-pasts Drukāt

Horoskopu Pasaule izsludina pieteikšanos uz ezoteriskajiem kursiem!

Programmā ieskats sekojošās sfērās – astroloģija (individuālā horoskopa sastādīšanas pamati, dienas fona izpēte), astronomija (Saules un Mēness aptumsumu ietekme, darbs ar Mēness kalendāru), fen-šui (mājas iekārtošanas pamati), krāsu (kā mūs ietekmē krāsas apģērbā, interjerā) un aromterapija, litoterapija (kristālu pielietojums sadzīvē, personīgo talismanu akmeņu izvēle), numeroloģija (vārda, uzvārda atbilstības noteikšana), dziedniecība (organisma attīrīšana, vājie punkti veselībā pēc individuālā horoskopa), domu spēka attīstīšanas metodes, ieteicamā ezoteriskā literatūra u.c.

Kursu ilgums atkarīgs no izvēlētajām dienām, kopumā tās ir 30 nodarbības (1 nodarbība 3 akadēmiskās stundas). Piedāvājam mācīties 2x nedēļā darbdienu vakaros no18:30-20:45 (pastāv iespēja vienoties arī par citu laiku) vai 2x mēnesī sestdienās (katra otrā sestdiena) no 10:00-17:45 (ar diviem 30 min. pārtraukumiem).

Mācības paredzēts uzsākt septembrī.

Vietu skaits ierobežots, strādājam nelielās grupās, lai katram studentam būtu individuāla pieeja.

Lekciju norises vieta: Bākūžu iela 13a-3, Jugla.

Beidzot kursus, pastāv iespēja turpināt mācības 2 gadīgajā astroloģijas skolā, pēc kuras beigšanas un sekmīgas eksāmenu nokārtošanas var praktizēt kā profesionāls astrologs.

Mācību maksa 450 EUR. Pastāv iespēja norēķināties arī par tekošo mēnesi. Vieta grupā garantēta veicot pirmo iemaksu 150 EUR apmērā.

AKCIJA!!! Veicot pilnu samaksu līdz 15. augustam, saņemat 50 EUR atlaidi!!!

Papildus informācija un pieteikšanās pa T: 28232708,

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

kursiezot8

 

Sveicieni Līgo svētkos!

E-pasts Drukāt

Laba diena VISIEM ;) ! Sveiciens, līdz ar Līgo vakara tuvošanos! No astroloģiskā viedokļa Mēness šovakar un rīt atradīsies Zivs zīmē, kas liecina par emocionālu, ģimenisku un nedaudz mistisku pieskaņu svētku svinēšanai! Arī papardes zieda meklēšana, Mēness Zivī ietekmē solās būt gana jutekliska un aizraujoša. Ja vēl mēs būsim nedaudz apdomīgāki ar grādīgo dziru lietošanu, tad Jāņu svinēšana izvērsīsies pavisam lustīga un bezrūpīga, ko arī JUMS novēlam!!!

lhyt2

 
 

Konsultācijas pie astroloģes Māras Ošurokas

E-pasts Drukāt

Izmanto iespēju sastādīt individuālo horoskopu pie Horoskopu Pasaule vadošās speciālistes, grāmatas „Iepazīsti astroloģiju!” autores Māra Ošuroka !
*rakstura analīze
*talantu, dzīves misijas noteikšana
*profesijas atbilstība
*partnerattiecības
*biznesa horoskops
*datumu izpēte
*veselība
*talismanu noteikšana

Предлагаем составление индивидуального гороскопа у ведущего специалиста компании „Мир Гороскопов” и автора книги „Распознай астрологию!” Мары Ошурока. Консультации на латышском и русском языках.
*анализ характера
*определение талантов, жизненной миссии
*выбор профессии
*партнерские отношения
*бизнес гороскоп
*здоровье
*талисманы

e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 


1 lapa no 38