Jauns piedāvājums astroloģijas interesentiem

E-pasts Drukāt

Vēlamies piedāvāt PATIESI interesantu lekciju ciklu 3 nodarbību ietvaros! Nodarbības pasniegs sertificēta astroloģe, Latvijas Astrologu Asociācijas valdes locekle Guna Bundule, kura astroloģiju apguvusi ne tikai Latvijā, bet arīdzan 5 gadus mācījusies Oksfordas Universitātes astroloģijas fakultātē (Faculty of Astrological studies Exeter College Oxford) pie Pasaules vadošajiem astroloģijas korifejiem.
Jums būs iespēja noklausīties 3 tēmas. Seminārs notiks 12. decembrī (sestdien) Horoskopu Pasaules telpās, no 10:00 - 17:45 (kā parasti būs 2 pārtaukumi).
1. nodarbība - astro kartogrāfija un relokācija
2. nodarbība - horizonta sistēma (local space astrology)
3. nodarbība personīgie piemēri Tiks stāstīts gan par astroloģijas un feng shui savienošanu astrokārtē, gan daudz kas cits interesants.
Astro karte - vienādo māju sistēmā, tāpēc nekādu problēmu izprast karti nebūs. Katram semināra dalībniekam tiks veidota speciāla astroloģiskā karte, tāpēc pieteikšanās un personīgo datu atsūtīšana SAVLAICĪGI ir obligāta!!!

Vietu skaits ierobežots - līdz 20 dalībnieki. Seminārā var piedalīties gan 1. gan 2. kursa studenti, kā arī astroloģijas skolas beidzēji.
Horoskopu pasaules studentiem, kuri kārtos skolas eksamināciju, diplomā tiks iekļautas tēmas, kas papildus skolas mācību programmai ir apgūtas, tātad arī šī, kā arī Daces Ozolas seminārs, tiem, kas to apmeklēja.