Interesanta lekcija visiem astroloģijas interesentiem

E-pasts Drukāt

Sveicināti!

Vēlamies atgādināt, ka šo sestdien 27. februārī notiks Gunas Bundules lekcija, ir vēl pāris brīvas vietas! PIESAKIES! Sākāka informācija, par ko tieši ir runa:

Horoskopu Pasaule piedāvā PATIESI interesantu lekciju ciklu 3 nodarbību ietvaros!

Nodarbības pasniegs sertificēta astroloģe, Latvijas Astrologu Asociācijas valdes locekle Guna Bundule, kura astroloģiju apguvusi ne tikai Latvijā, bet arīdzan 5 gadus mācījusies Oksfordas Universitātes astroloģijas fakultātē (Faculty of Astrological studies Exeter College Oxford) pie Pasaules vadošajiem astroloģijas korifejiem.Jums būs iespēja noklausīties 3 tēmas. Seminārs notiks februārī Horoskopu Pasaules telpās, no 10:00 - 17:45 (būs 2 pārtaukumi).

1. nodarbība - astro kartogrāfija un relokācija

2. nodarbība - horizonta sistēma (local space astrology)

3. nodarbība personīgie piemēri Tiks stāstīts gan par astroloģijas un feng shui savienošanu astrokārtē, gan daudz kas cits interesants.Katram semināra dalībniekam tiks veidota speciāla astroloģiskā karte, tāpēc pieteikšanās un personīgo datu atsūtīšana SAVLAICĪGI ir obligāta!!!

Vietu skaits ierobežots - līdz 20 dalībnieki. Seminārā var piedalīties gan 1. gan 2. kursa studenti, kā arī astroloģijas skolas beidzēji.Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots - līdz 20 cilvēki, Jūsu dalība seminārā tiks apstiprināta pēc naudas ieskaitīšanas Horoskopu Pasaules kontā.Dalības maksa 35 eur (30 eur par 3 nodarbībām un 5 eur par individuālās kartes izgatavošanu). Pēc samaksas veikšanas, lūgums atsūtīt savus dzimšanas datus, jo mums viņi iepriekš ir jāiesniedz Gunai Bundulei. Tātad jāzin dzimšanas datums, laiks, pilsēta.

Sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai T:67898128.