Latvijas Astrologu Asociācijas konference - papildināts referātu saraksts

E-pasts Drukāt

Uzmanību! Papildināts lekciju saraksts 4. maija LAstrA konferencei!

Sveiciens visiem astroloģijas interesentiem, topošajiem un esošajiem astrologiem, LAstrA biedriem un draugiem! Ar prieku paziņojam, ka 4. maijā, Latvijas Astrologu Asociācijas 16. dzimšanas dienā tiek rīkota ikgadējā konference, kas norisināsies Hotel Brigita.

Hotel Brigita (Google Maps)

Pulcēšanās no 10:00, konferences sākums 10:30

Lektoru un lekciju tēmu saraksts.

10:30 Andris Račs “Māju sistēmas praktiskajā astroloģijā”.

11:30 Valērijs Babajevs “Genofonds. 3 pamati. Kosmiskais horoskops. Dzimtas spēks. Dvēseles attīrīšana”. (Lekcija notiks krievu valodā).

12:30 Santa Pīlāce “Planētas, krāsas un arhetipi”.

13:30 – 14:00 Pusdienu pauze

14:00 Atis Zariņš – VĀSTU ŠĀSTRA.

15:00 Aldis Bērziņš “Māju saišu sinastrijas metode”.

15:45 Juris Biršs “Biznesa astroloģija”.

16:30 Guna Bundule “Ģimenes astroloģija”.

17:15 Agnese Fūrmane “Mobilā aplikācija AstroSecret – dabīga grūtniecības plānošanas metode”.

18:00 – konferences noslēgums.

Lektoru papildus komentāri, informācija.

Atis Zariņš:

VĀSTU ŠĀSTRA - Pareiza vietas izvēle (pozicionēšanās) apkārtējā pasaulē un tajā esošajās enerģijās dod cilvēkam iespēju izveidot daudz kvalitatīvāku un labvēlīgāku vidi, kurā dzīvojam, kā arī prognozēt un izvairīties no negatīviem notikumiem. Turklāt, atrodoties sev labvēlīgā vidē, katrs cilvēks var sasniegt pārsteidzošus rezultātus, jo viņa pusē ir Visuma spēks. Vāstu Šāstra ir viena no Džjotiša vēdas zinātnēm, tā skaidro katra ikdienas procesa saistību ar pareizu novietojumu attiecībā pret debespusēm, kā arī brīdina par iespējamām problēmām, ja process notiks neatbilstošā debespusē. Tā, cilvēkas, kas pielieto Vāstu Šāstras zināšanas dzīvē, var dabiski integrēties apkārtējā vidē un sasniegt rezultātus ar minimālu piepūli. Liekas neticami, bet pēc procesu novietojuma (ražošanas,pārdošanas)var zināt un redzēt, kas notiek cilvēka ikdienā, attiecībās, veselībā un labklājībā. Piemēram, par vienu no svarīgākajiem aspektiem Vāstu ir virtuves novietojums dzīvesvietā. Pareizs novietojums veicinās laulības, kvalitatīvas saskanīgas attiecības, mājas saimnieku labklājību un bērnu veselību, intīmās dzīves kvalitāti, gremošans sistēmu un veselību kopumā, spēju izprast un pieņemt nekļūdīgus lēmumus. Lai Jums būtu interesnatāk, lūdzu paņemiet līdzi sava dzīvokļa, mājas vai darba vietas plānu ar atzīmētām debespusēm.

Aldis Bērziņš:

“Māju saišu sinastrijas metode”. Tas ir mans zinātniskais darbs, kurš tiks prezentēts Pēterburgas Astroloģijas akadēmijas rīkotajā starptautiskajā forumā Pēterburgā šī gada jūlijā. Tā ir jauna pieeja tam, kā vispusīgi var veikt attiecību analīzi.

Attiecību analīzi var skatīt izmantojot dažādas metodes un koncepcijas, tomēr visa pamatā ir divu cilvēku individuālie horoskopi. Tad, ka analizējam cilvēka individuālo astroloģisko karti, mēs saprotam, ka ir kosmogramma un horoskops. Pirmajā gadījumā mēs varam runāt par astropsiholoģiju, izmantojot planētu mijiedarbību, otrajā – par daudz niansētāku strukturētu astropsiholoģijas analīzi, kura tiek izmantotas horoskopa mājas. Māju saišu sinastrijas metode dod iespēju attiecību analīzi skatīt tieši šādā šķērsgriezumā. Pie tam nevis kā atsevišķu māju analīzi, bet vienotu, savstarpēji saistītu sistēmu. Metodes pamatā ir Pēterburgas Astroloģijas akadēmijā izmantotais saišu princips, kurš līdz šim tika izmantots tikai pie individuālo horoskopu analīzes. Ir skaidrs, ka pastāv natālā un lokāla karte, un ka pārceļoties uz citu dzīves vietu, mainās cilvēka liktenis, viņa karte ieliktais potenciāls. Un tas savukārt nozīme, ka mainās cilvēka mijiedarbība ar apkārtējo pasauli. Pie tam šeit nevar būt izņēmumu, t.i. nevar būt situācija, ka mijiedarbība ar apkārtējo pasauli mainās (mainās liktenis), bet mijiedarbība ar kādu atsevišķu cilvēku (mijiedarbība jeb attiecības pārī) paliek absolūti bez izmaiņām. Māju saišu sinastrijas metode dod iespējas ne tikai padziļināti analizēt attiecības, bet arī skatīt attiecību izmaiņu nianses, kad pāris maina dzīvesvietu vai arī pāris sāk dzīvot kopā (kad viens no partneriem maina savu dzīvesvietu).

Dalības maksa LAstrA biedriem – 10 eiro, pārējiem interesentiem 15 eiro. Lektoriem dalības maksa netiek iekasēta. Maksa jāveic LAstrA kontā līdz 30. aprīlim.

Latvijas astrologu asociācija

Lāčplēša 29 - 2, Rīga, LV-1011:
Reģ.Nr. 40008050885
A/s Swedbank
Kods: HABALV22
Konts: LV31HABA0551012996392

Lūgums, veicot samaksu, paziņot par savu dalību uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu !