Horoskopu pasaule piedāvā iespēju iegādāties profesionālu Latvijā radītu astroloģisko programmu!

E-pasts Drukāt

Horoskopu pasaule piedāvā iespēju iegādāties profesionālu Latvijā radītu astroloģisko programmu.

Tās autors Latvijā pazīstamais astrologs, pēc izglītības fizmats, astronoms Juris Kauliņš. http://www.horoskopupasaule.lv/lv/astrologi/juris-kaulins

Programma radīta pirms 27 gadiem, bet gadu gaitā papildināta un uzlabota. To lieto profesionāli astrologi, astroloģijas skolu studenti. Praksē programma sevi attaisnojusi, jo ar tās palīdzību nokonsultēti kā minimums 500 tūkstoši cilvēku Latvijā un pasaulē!

Sistēmprasības: Astroloģiskā programma strādā uz visām Windows platformām, neatkarīgi no datorsistēmas konfigurācijas. Ja ikdienā strādājat ar Apple produktiem, būs nepieciešams, uz datora uzlikt Windows vidi, lai astroloģiskā programma sekmīgi strādātu.

Opcijas: Programma ļauj izvēlēties iespēju strādāt vienādo vai nevienādo māju sistēmā (skatīt foto). Iekļauts: radiks horoskops (individuālā astroloģiskā karte), kosmogramma (tiek lietota, ja nezin precīzu dzimšanas laiku), solārhoroskops (gada prognoze), lunārhoroskops (mēneša horoskops), tranzīti (konkrēta datuma izpētei), tranzīti gadam, atkārtotie planētu aspekti (gadam, mēnesim), direkcijas, progresijas, sinastrijas (saderības horoskops). Programmā uzrādīti Latvijas un visu pasaules valstu lielāko pilsētu ģeogrāfiskie platuma, garuma grādi un UT starpības. Arī UT maiņas kara laikā, UT pasaules karte. Radiks karte uzrāda Mēness dienas, Čika laikus, Saules, Mēness aptumsumus, stāvzvaigznes, gala dispozitorus, recepcijas, retrogrādās un statiskās planētas, uzskatāmu dinamisko un stihiju sadalījumu. Iekļauti mažorie un minorie aspekti. Aspektu orbiss līdz 10. Pastāv iespēja veidot datu bāzi, printēt, mainīt fona krāsu. Klāt nāk instrukcija, kā lietot programmu (“lasi mani” ). Programma tiek piedāvāta elektroniskā formātā.

Atbalstīsim Latvijas “produktu” un pašmāju astrologa veikumu!

Programmu var iegādāties Horoskopu Pasaulē. Par papildus maksu iespējama programmas ieinstalēšana, apmācība tās lietošanā. Maksa skaidrā naudā (kases čeks) vai ar bankas pārskaitījumu. LastrA biedriem 10% atlaide programmai. Interesēties pa t:28232708 vai e mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

P.S. Latvijā strauji pieaug to cilvēku skaits, kuri apgūst astroloģiju attiecīgajās skolās vai pašmācības ceļā. Tomēr, lai nodarbotos ar astroloģiju nepieciešama profesionāla programma. Protams, internets piedāvā gan maksas gan bezmaksas astroloģisko programmu versijas, tomēr jābūt piesardzīgiem!!! Es, Māra Ošuroka, kā Latvijas astrologu asociācijas vadītāja ik gadu piedalos jauno astrologu sertifikācijā un atklājas aina, ka ne katrs lieto profesionālu programmu. Ir piemēri, kad programma nepareizi rēķina Ascendentu (UT starpības dēļ), tātad viss horoskops būs aplams. Savulaik pat daži Latvijā atpazīstami astrologi, diemžēl strādāja ar šādām programmām. Neaizmirsīsim, ka programmas rada datorspeciālisti, kuri nebūt vienlaicīgi nav astronomi un astrologi, tāpēc arī rodas šīs kļūdas. Dažas programmas ir neuzskatāmas vai neiekļauj dažādas nianses (piemēram neuzrāda aptumsumus), ko nepieredzējis astrologs var palaist garām. Tātad iesaku esošajiem un topošajiem astrologiem savas iegādātās programmas pārbaudīt pie speciālistiem!

6

2w5