Horoskopu Pasaules Astroloģijas skolā atvērto durvju diena!

E-pasts Drukāt

Sveicināti, astroloģijas un citu ezoterisko jomu cienītāji!

Informējam Jūs, ka „Horoskopu Pasaule” skola (Latvijas republikas Izglītības un Zinātnes ministrijas akceptēta izglītības iestāde, apliecība Nr: 3360800394, izsniegta 01.11.2004.) 2018. gada 28. AUGUSTĀ no 10:00 - 20:00 izsludina ATVĒRTO DURVJU DIENU un vienlaicīgi uzsāk studentu reģistrāciju 3 mēnešu kursiem un 2 gadīgajai astroloģijas skolas apmācībai.

Mācību ietvaros tiks dots ieskats ar astroloģiju, numeroloģiju, feng shui, litoterapiju (ārstnieciskie akmeņi), krāsu un aromterapiju saistītajām tēmām. Galvanais uzsvars, protams, tiks likts uz astroloģiju, tās pielietošanu sadzīvē, kā arī sava personīgā horoskopa izpratni.

Kursi paredzēti cilvēkiem, kuri vēlas izprast, sakārtot sevi, iegūt jaunu domubiedru loku un iegūt skaidrāku izpratni par pasaules filozofisko dzīves pusi.

Protams, mīļi gaidīti arī tie interesenti, kas vēlas astroloģiju apgūt padziļināti. Tātad, pabeidzot 3 mēnešu kursus ikvienam studentam pastāv iespēja turpināt mācības 2 gadīgajā astroloģijas skolā. Pēc skolas beigšanas un sekmīgas eksāmena nokārtošanas tiek izsniegts diploms, kas ļauj uzsākt astrologa privātpraksi.
Ar mācību programmu varat iepazīties šeit: http://horoskopupasaule.lv/lv/skola-kursi-lekcijas/ezoteriskie-kursi
Mācības sāksies septembrī, tās notiks otrdienās, ceturtdienās, no plkst. 18:30 – 20:45 , kā arī paralēli sestdienās (katra otrā sestdiena mēnesī) no 10:00-18:00.

Maksa par 30 nodarbību ciklu (1 lekcija 3 akadēmiskās stundas, maksa 15 EUR) ir 450 EUR, maksājot visu summu uzreiz tiek piešķirta 25 EUR atlaide. Ja maksa tiek veikta par tekošo mēnesi, atlaide nepienākas.

Iemaksa par kursiem, lai students tiktu uzņemts grupā ir 150 EUR, tā veicama līdz 2018. gada 30. augustam.

Ja studentam uz kādu no lekcijām nav iespējas ierasties klātienē, viņam tiks nostūtīs ieraksts diktofonā, kā arī elektroniska lekciju izdruka (iekļauts mācību maksā). Tāpat pastāv iespēja sekot līdzi lekcijai, pieslēdzoties Skype konferences zvanā.

Horoskopu Pasaules astroloģijas skolai ir Latvijas Izglītības un Zinātnes Ministrijas licence, kas nozīmē, ka pievienojot čekiem par mācībām izziņu no darba devēja, ka šie kursi nepieciešami sevis profesionālajai pilnveidošanai, ir iespējas tos iesniegt VID kā attaisnotos mācību izdevumus.
Horoskopu Pasaules astroloģijas skola atrodas Juglā, Bākūžu ielā 13A-3. Klientiem pieejama bezmaksas autostāvvieta.
Ja rodas kādi jautājumi, droši zvaniet T: 28232708 vai rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Ar cieņu, Horoskopu Pasaule administrācija

mara