Pasākumu vadīšana

E-pasts Drukāt

Piedāvājam iespēju novadīt jums Horoskopu balli

“Horoskopu pasaules” darbinieki ir vadījuši vairāk nekā 100 izklaides vakarus dažādām firmām, uzņēmumiem.

Lielākie mūsu klienti ir bijuši Radisson SAS, medicīnas klubs “Sparģelītis”, A/S “Ceļuprojekts”, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, A/S “Latvijas Bērzs”, Jelgavas un Bauskas pilsētas domes, Ekonomikas ministrija u.c.

Esam uzstājušies Latvijas kultūras namos - Ventspilī, Liepājā, Bauskā, Valkā, Gulbenē, Talsos, Valmierā, Cēsīs, Smiltenē, Jēkabpilī, Madonā, Salaspilī, Dundagā, Piltenē, Alsungā, Priekulē, Raunā, Rankā, Olainē, Tukumā, Ķekavā, Vecumniekos, Pļaviņās, Bunkās, Rožupē, Rēzeknē, Aizkrauklē, Jūrkalnē, Pāvilostā, Alūksnē u. c.

Kā vērienīgākos pasākumus varētu minēt “Skorpionu balli” Mežotnes pilī, ar Latvijā prominentu personu piedalīšanos un "4. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu", kuru arī vadīja "Horoskopu pasaules" darbinieki, jo festivāla tēma bija "Horoskopa zīmes un Zirga gads".

Savukārt, kā interesantākie atmiņā palikuši Horoskopu gada zīmju karnevāls Salaspils kultūras namā un pasākums Valmieras teātrī, ar šī teātra aktieru piedalīšanos.

Horoskopu pasaule ir vadījusi arī:

  • Sporta pasākumus – ikgadējos noslēguma vakarus sporta kompleksā “Ķīpsala” un sporta klubā “Centrs”, ar sportistu piedalīšanos.
  • Jaungada pasākumus – 2000. gada Jaungada nakts pasākums Krimuldas pilī.
  • Bērnu pasākumus – bērnu Jaungada eglīte Friča Brīvzemnieka skolā.
  • Ģimeņu vakarus – zelta un sudrabkāzu svinīgā norise Pastendes kultūras namā.
  • Dvīņu balli Lielajā Ģildē.
  • Latvijas Astrologu Asociācijas pasākumus.
  • Pasākumus vairākos dāmu klubiņos.

Pasākumi tiek organizēti ne tikai citiem, "Horoskopu pasaule" tos organizē arī sev, aicinot interesentus piedalīties, piemēram, ikgadējā ķīniešu jaunā gada sagaidīšanas pasākumā.

Informācijai

Pasākuma scenārijs tiek gatavots saskaņā ar jūsu firmas vēlmēm. Vakara gaitā iespējamas spēles, loterijas, izsoles, jubilāru sveikšana, konkursi ar balvām, informācija par horoskopiem, sacensība starp horoskopu zīmēm u.c. Jums ir iespēja izmantot “Horoskopu pasaules” balvas loterijai, jubilāru sveikšanai, "izsolei" utt. Piedāvājam arī astrologu līdzdalību pasākumā.

Foto galerijā varat aplūkot interesantākos kadrus no dažādiem pasākumiem.