Prognožu astroloģija

E-pasts Drukāt

Piedāvājam jums iespēju izmantot prognožu astroloģiju

img_8142

  • Solārhoroskops - gada prognoze (var skatīt arī ilgāku laika periodu).
  • Lunārhoroskops - mēneša prognoze.
  • Konkrēta datuma izpēte.
  • Horārā astroloģija.

Prognožu astroloģiju pielieto, lai cilvēkam palīdzētu izvēlēties piemērotāku laiku kādas darbības veikšanai. Piemēram, plānotu kāzu datumu, ceļojumam piemērotāko laiku, ieteicamo brīdi auto vai mājas iegādei (pārdošanai).

Tā saucamajam dienas fonam, ir liela nozīme kāda pasākuma uzsākšanai, lai šis pasākums būtu ienesīgs, izdevīgs, izdevies utt. Tas attiecas uz līgumu slēgšanu, prezentāciju rīkošanu, operācijai labvēlīgo laiku utt. Astrologs var izskaitļot arī vēlamo bērna ieņemšanas brīdi, ja pārim ir problēmas šajā jautājumā.

Jāņem vērā, ka prognožu astroloģija darbojas pie nosacījuma, ka klients zina precīzu savu dzimšanas laiku! Pretējā gadījumā ir jāsāk ar dzimšanas laika noskaidrošanu dzemdību namā (info www.astrologer.lv) vai pie astrologa (nosaucot vismaz 3 savas dzīves svarīgos notikumus, kuriem zināt datumus, vēlams arī laiku, piemēram, bērnu dzimšana).

Otrkārt, lai gada prognoze tiešām “darbotos” ir svarīgi, cik lielā mērā cilvēks dzīvē atrodas savā īstajā vietā, profesijā utt. Tieši tāpēc pirms gada prognozes sastādīšanas, tomēr nepieciešams izpētīt klienta individuālo horoskopu – kādi kopumā ir viņa talanti, dzīves sūtība, kā vēlamais saskan ar reālo, brīdī, kad klients ieradies uz vizīti.

Un vēl, horoskops uzrāda vēlamās tendences, enerģiju, kas dota konkrētā gadā, mēnesī vai dienā, bet vai cilvēks to izmantos, tā jau ir viņa izvēle.