Saderības horoskops

E-pasts Drukāt

Piedāvājam jums sastādīt sinastriju jeb saderības horoskopu

  • Saderību var apskatīt starp draugiem, laulātajiem, vecākiem un bērniem, skolotājam ar skolēnu, biznesa partneriem, ārstam ar pacientu utt.
  • Var skatīt 2 uzņēmumu savstarpējo saderību. Arī cilvēka un uzņēmuma “saderību” vai pareizāk cilvēka ietekmi uz doto uzņēmumu.
  • Var pat aplūkot klienta saderību ar viņa mājdzīvnieku (piemēram, ja esat nolēmis iegādāties sargsuni, jūs varat pārliecināties par tā rakstura atbilstību paredzētajam mērķim un uzzināt vai suns klausīs jūsu pavēlēm). Jums tikai jāzina mājdzīvnieka dzimšanas datums.
  • Pēc astroloģiskās konsultācijas saņemšanas klientam tiek piedāvāta arī konsultācija saistībā ar minerālakmeņu vai fen šui principu pielietošanu laulības dzīves harmonizēšanai vai biznesa attiecību stiprināšanai.

Visplašāk, protams, tiek izmantota saderības horoskopa sastādīšana pārim (gan pirms kāzām, gan jau kopdzīvē esošiem cilvēkiem).

Šajā gadījumā vispirms tiek pētīts katra klienta individuālais horoskops, galveno uzsvaru liekot uz viņa rakstura īpašībām, kā arī sievišķo un vīrišķo planētu analīzi. Svarīga, kāda ir klienta attieksme pret laulību kā tādu, bērniem, mājas dzīvi. Kāds sievietes vai vīrieša tips labāk ieteicams. Kad veikta pamatanalīze, abi pāra horoskopi tiek “pārklāti” un skatīta kopīgā saderība, tas ir viena cilvēka planētu ietekme uz otru, pat tīri enerģētiskā veidā.

Problēmu gadījumā tiek meklēts kompromiss, seko ieteikumi. Reizēm ir ļoti svarīgi dzirdēt sveša cilvēka, šajā gadījumā astrologa objektīvu viedokli, lai redzētu sevi it kā no malas.

Pāra problēmas bieži sākas ar to, ka mēs daudz ko uztveram personiski, nepadomājot, ka otrs cilvēks vienkārši ir tāds, kāds viņš ir, neatkarīgi no tā, vai viņš būtu kopā ar jums vai kādu citu. Ideāls variants, ja uz konsultāciju ierodas abi laulātie un noklausās šo informāciju, kas palīdz labāk izprast vienam otru.