Vārda, uzvārda atbilstības noteikšana

E-pasts Drukāt

Piedāvājam noteikt vārda, uzvārda atbilstību jaundzimušajiem, pieaugušajiem (uzvārda maiņas gadījumā)

Cilvēkam piedzimstot viņam tiek dots vārds, un ar tā palīdzību ikviens ieņem sabiedrībā noteiktu vietu, jo apkārtējie neapzināti uztver viņu atbilstoši šī vārda enerģijai. Tieši tāpēc ir tik svarīgi, lai šī enerģija būtu cilvēkam atbilstoša, ietekmētu pozitīvi.

Informācijai

Lai noteiktu vārda, uzvārda atbilstību vajadzīgi cilvēka dzimšanas dati (gads, mēnesis, datums, laiks un pilsēta, kurā cilvēks dzimis) un vārds vai vēl labāk vairāki (3-5), kā arī uzvārds.

Plašāk

Nosakot vārda nozīmi, atbilstību cilvēka raksturam, kā arī ar vārda palīdzību nolasītu informāciju par šo cilvēku, ir nepieciešams ņemt talkā gan astroloģiju, gan numeroloģiju. Astroloģija nepieciešama, lai noteiktu planētas, to ietekmi uz vārdu saistībā ar cilvēka dzimšanu, kā arī tajos gadījumos, ja nepieciešams skatīt personīgo horoskopu.

Mūsdienu numeroloģija izskaitļojot cilvēka vārda atbilstību, dod priekšroku vienkāršotam skaitļu un alfabēta kodam, kam pamatā ir sengrieķu matemātiķa Pitagora teorijas. Jāpiezīmē, ka ikvienas tautas alfabēta kods būs atšķirīgs.

Pitagors teicis, ka visas lietas var iedomāties kā skaitļus. Numeroloģijā katram vārdam ir savs vibrējošais skaitlis, ko iegūst izsakot vārdu burtus skaitļos. Burti un skaņu simboli līdzīgi kā skaitļi ietekmē cilvēku, ietver sevī slepeno kodu. Vārdu sakot, vārds un tā īpašnieks ietekmē viens otru, tāpēc tik svarīgi, lai vārds harmonētu ar tā ‘’valkātāju’’.

Dzimšanas skaitlis ir personības skaitlis, bet vārda skaitlis ir attīstības skaitlis. Savukārt, uzvārda skaitlis ir mūsu pagātne, cilts karma, tās lāsts vai atbalsts.

Dzimšanas dienas skaitlis cilvēka dzīvē ir nemainīgs kopš dzimšanas brīža, to mainīt mēs nevaram, bet kas attiecas uz vārda un uzvārda skaitli, tad te nu ir iespējami varianti.

Biežāk pie speciālista pēc padoma griežas cilvēki, lai noskaidrotu kādu vārdu piešķirt jaundzimušajam, tomēr pareizi darīs arī tie, kuri pārbaudīs savu jau esošo vārdu neatkarīgi no vecuma.

Vieglāk izskaitļot kurš vārds der jaundzimušajam, ja apskatīšanai tiek iesniegti vairāki vārdi, nevis, ja jāizvēlas no visiem kalendārā esošajiem vārdiem kāds noteikts.

Svarīgi, ko tieši mēs vēlamies uzzināt, bet jo vairāk ir izejošās informācijas, jo, protams, labāk. Lai noteiktu vārda atbilstību var neizmantot personīgo horoskopu, bet tomēr to sastādot, var redzēt kā izvēlētais vārds saskan ar cilvēka raksturu, talantiem un sūtību uz Zemes. Nevar, piemēram, cilvēkam ar vāju raksturu piešķirt vārdu, kurš uzliek it kā sava veida sūtību vai slogu.

Ir arī vārdi, kuriem pašiem par sevi ir slikta enerģija. Varbūt cilvēkiem ar šo vārdu dzīvē būs problēmas. Protams, apstākļus var mīkstināt uzvārda labvēlīgā ietekme vai laimīgs horoskops. Vispār neko nevar vērtēt viennozīmīgi.

Neiesaka bērnam dot vārdus, kas Latvijā vai dotajā valstī ir pārāk izplatīti, jo šiem vārdiem trūkst individualitātes. Tāpat arī nebūtu labi bērnu saukt tēva, mātes vai kāda cita radinieka vārdā, jo tad bērns saņem mantojumā šī konkrētā cilvēka karmu un viņam var būt sarežģīts mūžs. Ja nu tomēr vēlamies bērnu nosaukt par godu kādam radiniekam, vēlams bērnam dot divus vārdus un ikdienā tomēr saukt viņu šajā otrajā vārdā.

Svarīgi, lai vārds harmonētu gan ar dzimšanas skaitli, gan uzvārdu. Starp citu, šajā sakarā jāpiemin arī uzvārda maiņa laulību gadījumā. Apprecoties un mainot uzvārdu sieviete maina savu sūtību, jo nokļūst vīra ciltskokā. Mainot vārdu vai uzvārdu cilvēks uzsāk jaunu ritmu.

Tātad uzvārds tāpat kā vārds ietekmē mūsu dzīvi, tāpēc, ja gribam šo jautājumu skatīt nopietni, tad labāk aplūkot gan vārdu, gan uzvārdu, gan personīgo horoskopu.

Vārds var cilvēku ietekmēt gan pozitīvi, gan negatīvi. Starp citu, savu ietekmi vārds, uzvārds neizrāda tūlīt, bet ar gadiem.

Ko iesaka speciālisti, ja cilvēkam vārds vai uzvārds jau ir dots, bet viņš jūt, ka tas traucē dzīvot. Pirmkārt, vislabāk vārdu dodot jaundzimušajam, vecākiem doties pie speciālista, iesniedzot 3 - 5 vārdu variantus. Vispār jau labāk, ja katram cilvēkam ir vairāki vārdi, pie kam vienu no tiem viņš neatklāj nevienam. Tas palīdz kā aizsardzība un šādam cilvēkam ir grūtāk vēlēt ļaunu, kā arī nav iespējams uzlikt lāstu.

Pieaugušajiem, kuriem radušās aizdomas par vārda neatbilstību, vai sievietēm, kuras apprecoties pieņēmušas vīra uzvārdu un jūt, ka dzīvē viss mainījies, arī ieteicams pārbaudīt savu vārdu un uzvārdu. Ja konstatēsiet, ka viens vai otrs vai pat abi neder, tad varat rīkoties sekojoši - mainīt vārdu, uzvārdu juridiskā ceļā vai izvēlēties sev citu vārdu (iesauku, mīļvārdiņu) un palūgt, lai tuvinieki, draugi un kolēģi jūs dēvē šajā vārdā.

Ja esat ieinteresējies par šo tēmu vai vēlaties apgūt vārda, uzvārda atbilstības noteikšanu, varat apmeklēt atbilstošo lekciju! Lekciju grafiks apskatāms sadaļas "Skola, kursi, lekcijas" apakšsadaļā.