Māras Ošurokas publikācijas presē

E-pasts Drukāt

Tā kā mūsu lasītāji sevī ietver arī tos, kuriem vieglāk publikācijas lasīt krievu valodā, šeit būs būs viens Horoskopu Pasaule astroloģes Māra Ošuroka raksts...

http://rus.jauns.lv/raksts/zdorove-i-krasota/197316-odinoka-privleki-lyubov

"Kā pieburt mīļoto" ...bet vai tiešām vajag pieburt un vai tas ir pareizi... skaidro Horoskopu Pasaule astroloģe Māra Ošuroka

https://skaties.lv/izklaide/sievietei/ka-pieburt-miloto-astrologes-recepte-milestibas-piesaistisanai-kas-tiesam-strada/

Ja neilgu laiku atpakaļ, iepazīstinājām Jūs ar Horoskopu Pasaule stroloģes Māra Ošuroka prognozēm 2018. gadam, pēc Ķīniešu zodiaka, tad šobrīd dodam iespēju ielūkoties Māra Ošuroka prognozēs laikrakstam Vakara Ziņas par to, ko zvaigznes mums visiem sola, no klasiskās astroloģijas viedokļa...

http://nra.lv/izklaide/233457-vakara-zinas-kas-2018-gada-gaida-katru-no-12-zodiaka-zimju-parstavjiem.htm

Klāt Gadu mija, karmisks laiks, kad cilvēks pārvērtē dzīvi, tiecas pēc gaišuma un mīlestības... Cerams, Jums būs interesanti izlasīt Horoskopu Pasaules astroloģes Māras Ošurokas interviju žurnālam Praktiskā Astroloģija, par to, kāpēc reizēm cilvēki mēdz kāpt uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem mīlas jomā, sevišķi, ja viņu personīgajos horoskopos Lilita jeb Melnais Mēness atrodas ar šo tēmu saistītajās zonās "mājās". Raksta autore Guna Kārkliņa.

http://nra.lv/…/225673-praktiska-astrologija-kalab-attiecib…

Tiem, kas nepaspēja izlasīt Māras Ošurokas rakstu par Filipa Kirkorova dēla Martina Kirkorova dzimšanas dienu žurnālā Vakara Ziņas, ir iespēja aplūkot reportāžu www.worldpodium.ru

Представляем Вашему вниманию репортаж нашего корреспондента из Риги Мары Ошурока, посвящённый 5-летию Мартина Киркорова, опубликованный в Латышском издании "Vakara ziņas".

http://worldpodium.ru/news/world-podium-v-latyshskom-izdanii-vakara-zinas-yubiley-syna-kirkorova-v-stile-supergeroev

Mani kolēģi no Worldpodium.ru ielikuši savā lapā manu interviju, ko pirms kāda laika sniedzu latviešu preses izdevumam. Patīkami, ka jau dažu stundu laikā pāri par 1500 skatījumu!!!

Ja nav dzīves misijas, nav arī attiecību!

http://worldpodium.ru/news/astrolog-mara-oshuroka-esli-net-zhiznennoy-missii-net-i-otnosheniy

Populārā astroloģe Māra Ošuroka sniedz vērtīgus padomus, kā 12 zodiaka zīmju pārstāvjiem sagaidīt Līgo svētkus un kur meklēt papardes ziedu. Pirms baudi putojošu miestiņu un papardes zieda burvību, izlasi savu svētku horoskopu!

http://nra.lv/horoskopi/213693-vakara-zinas-neratnais-ligo-svetku-horoskops.htm

VAKARA ZIŅAS

Astroloģe Māra Ošuroka skaidro, kāpēc vīrieši ap 40 saietas ar jaunākām sievietēm...Noteikti ikviens no mums kādreiz ir sajutis, ka dzīvē ienāk melnā josla, viss jūk un brūk, uzmācas depresija. Vai arī tieši pretēji, ir ļoti veiksmīgi periodi, pat gadi, kad dzīve iet uz augšu. Tomēr retais to skaidro ar astroloģisko faktoru ietekmi. Tajā pašā laikā starp cilvēka dzīves notikumiem un planētu stāvokļiem debesīs pastāv noteiktas likumsakarības, ko »Vakara Ziņām« atklāja Latvijā populārā astroloģe Māra Ošuroka.

http://nra.lv/skandalozi/208965-vakara-zinas-astrologe-skaidro-kapec-viriesi-ap-40-saietas-ar-jaunakam-sievietem.htm

Vērši rullē!!!

Tiem, kas nepaspēja izlasīt Māras Ošorokas rakstu par vērienīgo Filipa Kirkorova 50. jubileju žurnālā „Vakara Ziņas”, ir iespēja lasīt tulkojumu www.worldpodium.ru !
Pat, ja kādam sākumā šķiet, ka stāsts nav par astroloģiju, tad palasiet vien tālāk! Spilgts pierādījums tam, ka ikviens cilvēks profesionāli var darboties dažādās nozarēs un savas spējas realizēt arī citās valstīs.

Esmu astrologs ar žurnālista „pieskaņu”, stāsta Māra Ošuroka. Man patīk rakstīt par astroloģiju, ezoteriku, dzīves jēgu, arī par šovbiznesu. Mēdzu iesaistīties dažādos radošos projektos. Esmu darbojusies gan „Riga Fashion week”, gan „World Jazz festival”, „New wave” un protams, visā, kas saistīts ar man tuvu mākslinieku, kura jubilejā Kremlī tikko pabiju. Attiecībā uz ārzemēm - man Jupiters pirmā mājā (planēta, kas atbild par ceļošanu, ārzemju tēmām, arī veiksmi), savukārt, Venēra (naudas, radošu projektu un mīlestības planēta) konjunkcijā ar Marsu (projekti, vīrieši) devītajā mājā (kas astroloģijā „atbild” par ārzemēm)...un te rezultāts! Darbojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā. Palasiet šo reportāžu, paskatieties foto un ticiet, ka dzīvē viss ir iespējams, ja vien vēlies, ceri un īsteno savus sapņus!

http://worldpodium.ru/news/reportazh-nashego-korrespondenta-o-yubileynyh-koncertah-filippa-kirkorova-v-latyshskom-izdanii

VAKARA ZIŅAS: Mīlestības piesaistīšana pēc fen šui principiem gan svētkos, gan ikdienā.

http://quicknews.eu/lv/articles/119886?sent_from=article_preview

Mēs taču vēlamies uzzināt, kas mūs gaida šogad un no kā der uzmanīties, lai ikdiena būtu daudz veiksmīgāka un produktīvāka. Tāpēc piedāvājam jums iepazīties ar populārās astroloģes Māras Ošurokas 2017. gada prognozēm katrai horoskopa zīmei.

http://nra.lv/izklaide/196630-vakara-zinas-uzzini-ko-tev-sola-2017-gads.htm

28. janvārī sākas Ugunīgā Gaiļa gads. Uzzini, kā to sagaidīt!!!

Pēc Austrumu kalendāra 2017. gada 28. janvārī pulksten 2.07 sākas Ugunīgā Gaiļa gads. Gada krāsa – sarkanā, elements – uguns, enerģija – iņ jeb sievišķā.

http://nra.lv/horoskopi/198916-vakara-zinas-28-janvari-sakas-uguniga-gaila-gads-uzzini-ka-to-sagaidit.htm

Māras Ošurokas intervija žurnālā Ieva. “Salikt punktus uz i”.

https://www.manizurnali.lv/release/302657/

https://www.manizurnali.lv/flash/302657/34/

Māra Ošuroka ‎Viva WORLD JAZZ FESTIVAL

2016. gada 3. jūlijs
Mīļie Viva World Jazz Festival lapas lasītāji, kā jau solījām, turpinām mūsu astroloģisko rubriku. Šodien pastāstīšu par vienu no World Jazz Festival galvenajām personām, šī pasākuma iedvesmotāju, iniciatoru un organizatoru Arkadiy Ukupnik.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=822471304521420&set=gm.730361033771150&type=3&theater

Turpinām mūsu zvaigžņu rubriku. Izcilā brazīliešu dziedātāja Tania Maria dzimusi Vērša zīmē, kas vien jau liecina par to, ka viņai vēlams dziedāt, runāt, uzstāties, jo astroloģijā vērsis “atbild” par kaklu, un to vēlams pielietot kā “instrumentu”.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=825278590907358&set=gm.732827010191219&type=3&theater

WORLD JAZZ preses konference

http://worldpodium.ru/news/seychas-anshlag-na-press-konferencii-chto-zhe-budet-zavtra

Astroloģe Māra Ošuroka stāsta par vārdiņa izvēli mazulim. Astrologa palīdzība. Ja vecāki nespēj izšķirties, kādu vārdu dot savam lolojumam

http://www.maminuklubs.lv/jaundzimusais/20120827-mazula-varda-izvele/print/

Tiem, kas lasa krievu valodā, Māras Ošurokas publikācija Worldpodium.ru. Соответствие имени и фамилии по астрологическим и нумерологическим принципам.

http://worldpodium.ru/node/5123

Karma. Cēloņi un sekas. Mīlestības parādi

http://nra.lv/citi-raksti/81366-karma-celoni-un-sekas-milestibas-paradi.htm

To, protams, var uzskatīt par māņticību, taču nav mazums cilvēku, kuri kā dārgumu glabā apbružātu rotaļlietu, atslēgu piekariņu vai rotaslietu. Viņi tic, ka šīs lietiņas nes veiksmi izšķirošos dzīves brīžos, palīdz pieņemt svarīgus lēmumus un pasargā. Kā izrādās, amuleta spēks var piemist jebkurai lietai, ja vien...

„Ja vien mēs tai ticam,” apgalvo Salona Horoskopu pasaule direktore Māra Ošuroka.

http://www.tvnet.lv/tehnologijas/zinatnes/110126-amuleti_lai_nes_svetibu_nevis_postu

Talismani, kuri piesaistīs tev mīlestību un naudu

http://reiki.ucoz.lv/publ/ezoterika/fen_sui/talismani_kuri_piesaistis_tev_milestibu_un_naudu/44-1-0-916

Zinošā astroloģe un litoterapeite Māra Ošuroka stāsta par litoterapiju un kristālu brīnumainajām spējām.

https://www.youtube.com/watch?v=HTw-iY7Eh1o

Māras Ošurokas vizītkarte Worldpodium.ru

http://worldpodium.ru/fotograf/oshuroka-mara

Материалы «World podium» публикуются и за рубежом! Сегодня спешим поделиться репортажем Мары Ошурока, опубликованным в Латышском издании: «Horoskopu Pasaule». Ocобенно приятно, что речь идёт о персональном гороскопе для нашего главного редактора, основатель и вдохновителя! Репортаж называется «Талисманы для Льва и Романа Родина»

http://worldpodium.ru/news/world-podium-v-latyshskoy-presse-horoskopu-pasaule

Талисманы, минералы, драгоценные камни, фигурки-талисманы

http://worldpodium.ru/news/talismany-mineraly-dragocennye-kamni-figurki-talismany

Талисманы для Тельцов и Филиппа Киркорова

http://worldpodium.ru/news/talismany-dlya-telcov-i-filippa-kirkorova

Как Киркоров изменил жизнь рижанки.

https://eshop.kasjauns.lv/lv/ezurnali/numuri/pirkt/?ezurnali_m=40&ezurnali_n=1308

Māra Ošuroka laiž klajā grāmatu par astroloģiju

http://apollo.tvnet.lv/zinas/mara-osuroka-laiz-klaja-gramatu-par-astrologiju/720747

Saistībā ar grāmatas izdošanu esmu nonākusi žurnāla Praktiskā Astroloģija 2016. gada notikumu TOP sarakstā. Paldies kolēģiem no World Podium par sveicieniem! Поздравляем нашего постоянного автора из Латвии, Мару Ошурока, которая попала в ТОП событий 2016 года, в связи с выходом книги “Распознай астрологию!” На презентации книги присутствовал и наш главный редактор сайта Роман Родин, кстати, именно его фото мы видим в журнале…"

http://worldpodium.ru/news/world-podium-v-latyshskoy-presse-1

World Podium apsveikums Mārai Ošurokai dzimšanas dienā! Мара работает в нашей команде чуть больше года, но за это время она успела попробовать себя в самых разных ролях, и мы очень ценим в ней эту универсальность! Она обожает свое дело и всегда отдается ему на все 100%! Мы работали с Марой на многих проектах: и на джазовом фестивале в Риге, и на Кремлевских концертах Филиппа Киркорова, и всегда она не только выполнила свою работу или помогала кому-либо из нас, но и просто поднимала всем настроение!

http://worldpodium.ru/news/mne-segodnya-tak-grustno

Septiņas sabiedrībā pazīstamas Māras aicinātas uzņemt fotoattēlus, kas tiks izstādīti labdarības izstādē Māra Mārai.

https://www.draugiem.lv/ev/18646561/labdaribas-pasakums-mara-marai-fotoizstades-atklasana

VAKARA ZIŅAS: Māra Ošuroka, vienīgā latviete astroloģe, kas apmeklēja Kirkorova pirmizrādi Kremlī!!! Rīgā ar grandiozo šovprogrammu «Es», kas radīta sadarbībā ar pasaulslaveno «Cirque du Soleil» režisoru Franko Dragoni, viesojās Krievijas populārais dziedātājs Filips Kirkorovs. Teju uz visiem Kirkorova jaunās turnejas koncertiem bijusi arī Latvijā populārā astroloģe Māra Ošuroka. Viņa kā astroloģe un žurnāliste darbojas arī starptautiskā masu medija «World Podium.ru» radošajā komandā, uzņemot video un fotogrāfijas gan koncertos, gan citos saviesīgos pasākumos.

http://nra.lv/izklaide/168385-vakara-zinas-mara-osuroka-vieniga-latviete-astrologe-kas-apmekleja-kirkorova-pirmizradi-kremli.htm

Māras Ošurokas publikācija žurnālā “Vakara Ziņas”. Kirkorovs safari parkā izglābis no nāves lauvu mazuli. Pēc veiksmīgās Franko Dragones un Filipa Kirkorova kopīgi veidotā šova «Я» pirmizrādes Kremlī Krievijas estrādes karalis devies vasaras koncerttūrē.

http://nra.lv/skandalozi/182084-vakara-zinas-kirkorovs-safari-parka-izglabis-no-naves-lauvu-mazuli.htm

Māras Ošurokas publikācija žurnālā “Vakara Ziņas”. Sočos "Jaunajā vilnī" topā Kirkorovs un Sobčaka.

http://nra.lv/pasaule/izklaide/184628-vakara-zinas-socos-jaunaja-vilni-topa-kirkorovs-un-sobcaka.htm

Māras Ošurokas publikācija. World podium в Латышской прессе, Новая волна- часть вторая

http://worldpodium.ru/news/world-podium-v-latyshskoy-presse-novaya-volna-chast-vtoraya

Māras Ošurokas raksts Worldpodium.ru. Премия телеканала RU.TV 2016

http://worldpodium.ru/news/premiya-telekanala-rutv-2016

Māras Ošurokas raksts Worldpodium.ru. Впечатления и воспоминания рижского зрителя о выступлениях Филиппа Киркорова на Новой Волне 2015 в Сочи.

http://worldpodium.ru/news/vpechatleniya-i-vospominaniya-rizhskogo-zritelya-o-vystupleniyah-filippa-kirkorova-na-novoy

Māras Ošurokas zodiaka zīmju raksturojumus varat lasīt arī krievu valodā. Vērša zīmes raksturojums.

http://worldpodium.ru/news/goroskop-ot-world-podium-telec

Kur un kā lābāk atpūsties katras zodiaka zīmes pārstāvim. Где и как лучше отдыхать разным знакам Зодиака?

http://worldpodium.ru/news/gde-i-kak-luchshe-otdyhat-raznym-znakam-zodiaka

Tuvojas austrumnieku jaunais gads. Наступает Новый год по Восточному (китайскому) календарю

http://worldpodium.ru/news/nastupaet-novyy-god-po-vostochnomu-kitayskomu-kalendaryu

Turpinām par mīlestību. Продолжаем про любовь: 8 полезных советов по благоустройству спальни.

http://worldpodium.ru/news/prodolzhaem-pro-lyubov-8-poleznyh-sovetov-po-blagoustroystvu-spalni

World podium в Латышской прессе, «Horoskopu Pasaule»

http://worldpodium.ru/news/world-podium-v-latyshskoy-presse-horoskopu-pasaule

2013. gads, kas saskaņā ar Austrumu kalendāru iesāksies 10. februārī, būs Melnās ūdens čūskas gads, kurā valdīs sievišķā stihija. Tātad mēs, sievietes, varēsim saņemties valdīt pār pasauli, būt skaistas, gudras un veiksmīgas – to es arī visām novēlu,» stāsta astroloģe un LNT raidījuma Precamies!?! viena no vadītājām Māra Ošuroka.

http://nra.lv/izklaide/87093-astrologe-mara-osuroka-sova-precamies-del-nogriezu-savus-garos-matus.htm

Viena no šova Precamies!?! ekspertēm, astroloģe Māra Ošuroka (attēlā), kura ik darba dienas vakaru kopā ar kolēģēm cenšas atrast piemērotus precību kandidātus šova dalībniekiem, pati dzīvē izvēlējusies brīvu attiecību modeli.

http://www.delfi.lv/izklaide/slavenibas/citi/mara-osuroka-pati-izvelas-brivas-attiecibas.d?id=43179622

Astroloģe saliek visu "pa plauktiņiem"; kurš der un kurš neder televīzijai?! Ko zvaigznes sola jaunajiem talantiem? To šovakar atklās astroloģe Māra Ošuroka.

http://skaties.lv/tema/mara-osuroka/

Ko zvaigznes sola jaunajiem talantiem? To šovakar atklās astroloģe Māra Ošuroka.

http://skaties.lv/izklaide/sovi-un-seriali/sovi/tv-zvaigzne/tv-zvaigzne-jaunumi/ko-zvaigznes-sola-jaunajiem-talantiem-to-sovakar-atklas-astrologe-mara-osuroka/

Pūķis nesīs pārmaiņas un veiksmi. Vēlos atzīmēt, ka Pūķa gads nesāksies ar 1.janvāri, bet gan 23.janvārī

http://m.liepajniekiem.lv/viedokli/mara-osuroka-pukis-nesis-parmainas-un-veiksmi-59596

Astroloģe Māra Ošuroka savu karjeru sāka gandrīz pirms 15 gadiem. Ilgu un grūtu ceļu aizņēma mācīšanās, jo pirmā literatūra par astroloģiju kā zinātni bija tikai krievu valodā. Māra nodibinājusi savu astroloģijas salonu, kura nosaukums ir “Horoskopu pasaule”. Taču viņa ne tikai sastāda horoskopus, bet arī strādā par valdes priekšsēdētāju Latvijas astrologu asociācijas valdē. Ar klientiem astroloģei patīk strādāt visvairāk, jo ir gandarījums palīdzēt kādam, izveidojot personiskos horoskopus. Pie Māras var vērsties jautājumos par jūsu dzīves mērķiem, talantiem, kas, iespējams, vēl nav atklāti, palīdzēs arī attiecību jautājumos.

http://www.astrology.lv/latvijas-zinosakie-astrologi/

Arvien biežāk cilvēki izvēlas doties pie astrologiem, kas šo zinātni apguvuši pašmācības ceļā. Astrologu asociācija mudina cilvēkus doties pie sertificētiem meistariem.

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/185958/astrologu-cunfti-satrauc-cilveki-kas-uzticas-nesertificetiem-zvaigznu-tulkiem

Vēloties uzlabot pakalpojumu kvalitāti, Latvijas Astrologu asociācija (LASTRA) gan astrologus, gan arī astrologu klientus mudina pievērst uzmanību tādam jautājumam kā sertifikācija.

http://nra.lv/latvija/134824-iedzivotajus-mudina-pieverst-uzmanibu-astrologu-sertifikacijai.htm

Alberts Einšteins savulaik ir teicis: Astroloģija ir zinātne, kas nes atklāsmi. Ar tās palīdzību es daudz ko esmu uzzinājis un daudz ko esmu tai parādā." Arī mūs atklāsmei var tuvināt vairākas astroloģijas grāmatas, kuras nākušas klajā pēdējā laikā. Māra Ošuroka. Iepazīsti astroloģiju!

http://www.delfi.lv/orakuls/biblioteka/47093039_udensvira-laiks-aicina-gramatas-kas-laus-iepazit-astrologiju