Jubilāri Dvīņi

E-pasts Drukāt

Sveicam jubilārus Dvīņus!

Informācijai

Katru gadu Saule nedaudz citā dienā un laikā maina savu atrašanās vietu zīmēs, tāpēc tiem, kuri dzimuši jebkura mēneša 18.-23. datumā, labāk jautāt astrologam, kas viņi ir pēc zodiaka zīmes.

Plašāks apraksts par šī mēneša jubilāriem Dvīņiem

Dvīņu zvaigznāja rašanās leģenda

Dvīņi ir trešā pēdējā pavasara zīme. Dvīņu zīmē redzami divi jaunekļi, bet hieroglifā – vienkārši divas vertikālas svītriņas. Tā ir dīvaina un pretrunīga zīme, jo zodiaka aplī iekļuvuši tikai dzīvnieki, un Dvīņi ir vienīgās cilvēciskās būtnes. Skaidrojums laikam varētu būt šāds: Babilonijas zodiaka ciklā sākotnēji trešā zīme bijis teiksmainais pūķis Maš – Mašu, ar divām galvām un diviem ķermeņiem. Uz vienu pusi raudzījās lauvas, uz otru – ērgļa galva. Senajiem grieķiem tik briesmīgu pūķi laikam negribējās likt sava Saules dieva Hēlija ceļā, un tie pūķa vietā ielika paša Zeva dvīņu dēlus Kastoru un Polluksu. Savukārt, romieši Dvīņu zīmē saskatīja paša Marsa dēlus – Dvīņus Romulu un Remu.

Dvīņu zīmē dzimušo bērnu raksturojums

Dvīnis ir patiešām ļoti interesanta personība, kas pelna ievērību. Šim bērnam uzmanība jāpievērš jau no paša sākuma, pat tad, kad viņš vēl nestaigā. Tas tāpēc, ka viņa dzimšanas planēta Merkurs ir slavena ar savu ātro pārvietošanos. Un tas ir atstājis iespaidu arī uz Dvīņu mazuli. Šī mazā būtne ir mundra, daudzpusīga un komunikabla. Viņš ļoti daudz runā un aizraujas uzreiz ar vairākiem darbiem. Dvīni jau agri var sūtīt bērnudārzā, jo viņam nepieciešama sabiedrība. Dvīnis nav pastāvīgs savu draugu izvēlē, tie var mainīties vai katru nedēļu. Tāpat viņš maina savus uzskatus, par ko dzīvē kļūt. Bieži mainās arī Dvīņu garastāvoklis, vienu brīdi viņi var būt apvainojušies vai uz visu pasauli, bet te atkal smaidīs. Vecākiem nekad nebūs garlaicīgi ar Dvīņu bērnu. Dvīnis vienmēr bāzīs savu degunu, kur nevajag. Skolā Dvīņiem veicas, jo apgūt jauno vielu viņiem nesagādā nekādas problēmas. Dvīnim ir ātras uztveres spējas, laba atmiņa un augsti izteikts intelekts. Vienīgā problēma ir tāda, ka Dvīnis vienlaicīgi dara vairākus darbus. Tas jau nebūtu nekas slikts, ja vien tāpēc viņš tik bieži neaizmirstu savas tikšanās un solījumus. Jau grūtāk Dvīnim klāsies pusaudža gados. Viņš ir vairāk pieradis darboties, liekot lietā prātu, nevis jūtas, bet tagad nāksies iekļaut savā pasaulē arī tādus jēdzienus kā mīlestība. Tāpēc vecākiem jau no bērnības būtu jāmāca savam mazulim neapslāpēt sevī emocijas.

Dvīņu zīmes valdošā planēta un stihija

Dvīnis ir pirmā Gaisa stihijas zīme, atrodas Merkura aizbildniecībā. Gaiss ir vīrišķais elements un simbolizē garīgo pirmsākumu, mainīgumu un refleksus. Gaisa zīmes cilvēki ir paši jaukākie sarunu biedri. Toties viņu ir ārkārtīgi nepastāvīgi, nemitīgi maina savas domas un nevar izšķirties par kādu lēmumu. Viņiem piemīt divējāda daba. Patīk būt sabiedrībā, uzmanības centrā. Nepatīk nopietnas saistības. Viņi nepārtraukti atrodas dzīves jēgas meklējumos, bet to atrodot pieviļas, slīgst depresijā. Mīlā nepastāvīgi, neizlēmīgi. Prāts nespēj rast kopīgu valodu ar emocijām. Pārstāv sangviniķa tipu. Merkurs piešķir zinātkāri, ziņkārību, augstu intelektu. Šīs planētas iespaidā Dvīņi vienmēr tiecas pēc jaunumiem, informācijas, ceļošanas, arī izglītības.

Dvīņu zīmē dzimušo sieviešu ģērbšanās stils

No visām Gaisa zīmēm Dvīņu sievietēm ir visplašākā garderobe. Tas tāpēc, ka viņas mīl dažādību it visā – stilā, krāsu gammā. Neapšaubāmi, tas saistīts arī ar Dvīņu biežajām garastāvokļa maiņām, tamdēļ noteikta stila viņām nav. Dvīņu sievietes mīl kombinēt dažādus apģērba gabalus un dievina aksesuārus. Parasti izvēlas krāsainus audumus, tikai ne pārāk spilgtus. Viņas dod priekšroku pasteļtoņiem, it īpaši pelēkai krāsai, kā arī zaļai, dzeltenai un brūnai, bet nekādā gadījumā tumšajām. Dvīnītes izteikti seko modei, ātri reaģē uz pārmaiņām un pielāgojas, tomēr nav izslēgts, ka jau itin drīz zaudē jelkādu interesi par jauno apģērbu. Par Dvīņu sievietes mīļākajiem apģērbiem var uzskatīt džinsus, kreklus un vieglas jaciņas – vārdu sakot – visu sportisko, jo apģērbā Dvīnītes ciena racionalitāti. Pārāk izcelties un būt avangardiska Dvīņu sieviete nevēlas. Rotaslietās šīs zīmes pārstāves, gluži pretēji, dod priekšroku visam oriģinālajam. Tām nebūt nav jābūt dārgām, toties interesantām pēc formas. Dvīņu sievietei ir svarīgi, lai rotaslietai būtu kāda simboliska, mistiska nozīme. Viņa mēdz nēsāt talismanus vai savas zodiaka zīmes attēlu. Ar dekoratīvo kosmētiku Dvīņu sievietes neaizraujas, bet reizēm tomēr mēdz paeksperimentēt.

Dvīņu zīmē dzimušo ēšanas manieres

Dvīņi ir vieni no tiem īpatņiem, kuriem ir gluži vienaldzīgas tādas lietas kā ēdiena pasniegšanas kultūra, nemaz nerunājot par tādiem sīkumiem kā ēdienu dekorēšana un atbilstošu trauku pielietojums. Dvīni daudz vairāk piesaista atmosfēra ēšanas laikā, garastāvoklim atbilstoša mūzika un sabiedrība. Ja dodaties ciemos pie Dvīņa, pārsteidzoši brīnišķīgs būs viss, izņemot pasniegto cienastu (ja tāds vispār būs). Kustīgie Dvīņi gandrīz vienmēr būs labā formā, tomēr vajadzētu pasekot saviem ēšanas ieradumiem. Pamanīsiet, ka tie nebūt neatbilst priekšstatam par veselīgu ēšanas režīmu. Resnums Dvīnim varbūt nedraud, tomēr dažas gremošanas orgānu slimības jau nu gan. Vēlams pamēģināt dažādus citu tautu ēdienus, tā varbūt iemācīsieties nesteidzoties baudīt ēdienu. Ieteicama Āzijas virtuve.

Dvīņu zīmē dzimušo attieksme pret laulību

Dvīņu vīriešu nelaime ir tāda, ka viņi ir samērā egocentriski, bieži dod priekšroku darbam, ne ģimenei. Viņiem vajadzīga sieviete, kura būtu spējīga uzupurēties viņu labā, gaidītu tos mājās, bet tai pat laikā būtu skaista un gudra, laba sarunu biedrene. Dvīnis pats maz ko dod pretī, bet ar viņu kopā nekad nav garlaicīgi. Dvīņu sievietei patīk būt neaizvietojamai. Viņas ir labsirdīgas, labas mājasmātes, draudzīgas. Viņas nav īgnas uz saviem vīriem, nepiemin pagātni. Dvīnītes labi izskatās pie sāniem vīram diplomātam, karavīram, ārzemju konsulam.

Dvīņi un viņu māja

Dvīņi ir nenogurdināmi, mīl dažādību, bieži maina dzīvokļa iekārtojumu un dzīves vietu vispār. Dvīnim nepieciešams daudz gaisa un telpa kur pārvietoties, tāpēc viņam svarīgi, lai dzīvoklī būtu daudz brīvas vietas. Gaišs, ērts, nepārblīvēts dzīvoklis ar lieliem logiem un skaistu skatu ir tas, kas nepieciešams dvīnim. Dvīnis nespēj ilgi palikt uz vietas, viņš daudz pārvietojas, pat dzīvoklī, jo ir īsts nemiera gars. Nekas nedrīkst mētāties pa kājām vai būt viegli aizķerams un noraujams zemē. Dzīvokļa iekārtojumu bieži vien nosaka arī dvīņa mainīgais garastāvoklis, duālā personība. Te viņam patiks klasisks dzīvokļa iekārtojums, te moderns un avangardisks. Bet, kad dvīnis nolēmis atpūsties, viņam patīk komforts, tāpēc grūti iedomāties dvīņa dzīvokli bez mīksta, liela klubkrēsla. Dvīnis daudz skatās TV, nav pat izslēgts, ka viņa dzīvoklī katrā istabā ir pa televizoram, tāpat radio vai telefona aparātam. Dvīnim patīk arī ādas mēbeles, sekcija ar stikla durvīm, četrstūrainas formas. Tapetes varētu pat būt aizvietotas ar kādu foto reprodukciju visas sienas lielumā. No krāsām dod priekšroku pelēkai, oranžai dzeltenai. Īpaši virtuvē varētu dominēt dzeltenā krāsa. Dvīnim patiks, ja virtuvē būs kārtīgs sienas skapis, labāk lete, ne galds, ērti, smagnēji krēsli, lai nekas nesaplīstu, nenokristu utt.

Dvīņi un darbs

Dvīņi ir kā radīti bosa krēslam, tomēr dzīvē viņi parasti cenšas ieņemt vietnieka posteni, jo tad atbildība mazāka, un līdz ar to arī pašsajūta labāka. Tāpēc Dvīnis labāk jutīsies konsultanta - menedžera vai viceprezidenta amatā. Dvīnis labprāt taisa karjeru. Un, ja, jūs firmā ienāk Dvīnis, tad esiet gatavi pārmaiņām. Viņam kā jau radošam cilvēkam, netīk tradīcijas, bet ir pa prātam visu lauzt. Viņa gaumē ir radikāli jauninājumi. Dvīņi perfekti spēj mobilizēties un izšķirīgi rīkoties kritiskās situācijās. Ja jūsu boss ir Dvīnis, tad necentieties uzminēt viņa garastāvokli, jo tas var mainīties. Par vieniem un tiem pašiem pārkāpumiem, viņš vienreiz izteiks pārmetumus, bet otrreiz tikai pasmaidīs. Dvīņu zīmē parasti dzimst daudz garīga darba darītāji. Dvīnim patīk darbs, kas saistīts ar pastāvīgām pārmaiņām, aktivitātēm. Dvīņi varētu būt: reklāmas aģenti, menedžeri, žurnālisti, reportieri, aktieri, sekretāri, grāmatveži, tirgotāji. Dvīņi noteikt varētu būt rakstnieki, jo lieliski prot izteikt savas domas. Parasti Dvīņi mīl rakstīt memuārus, vēstules vai dienasgrāmatas. Dvīnim labi padodas valodas, īpaši franču. Ar savām runas dotībām viņš spēs pārliecināt jebkuru, pat, ja melos. Dvīņi ir izdomas bagāti, tāpēc nereti viņiem padodas pētniecības darbi. Merkura ietekmē šie cilvēki var kļūt vai nu ģēniji, vai avantūristi. Viņiem raksturīga liela roku veiklība.

Dvīņu zīmē dzimušo atpūta

Dvīņi dievina piedzīvojumus, ceļojumus, komandējumus, un viņiem patīk izklaidēties. Daži Dvīņi dod priekšroku kazino, jo ir azartiski, viņus vilina risks. Citi labāk nododas mīlas jaukumiem. Dvīņi nav virtuozi gultā, bet toties ir romantiski, un brīvajā laikā viņi, piemēram, mierīgi var sacerēt dzeju savam iecerētajam. Dvīņi viegli iegūst draugus, tāpēc daudz laika pavada kopā ar dažādiem cilvēkiem, pakļaujoties arī viņu ierosinājumiem. Dvīņiem patīk būt dabā, viņi labprāt makšķerē, bet ilgi gan to nespēj darīt, jo ir nemierīgi pēc būtības. Dvīņi ir sportiski, tāpēc vai nu paši piedalās mačos, vai skatās sporta sacensības pa televizoru. Dvīņi daudz laika pavada pie datora vai citām modernām ierīcēm, klausās mūziku, skatās TV un arī tādā veidā atpūšas. Dvīnim piemērotākās valstis, kurās apmesties uz dzīvi, ir Anglija, Kanāda, Amerika, Ēģipte, Beļģija un Francija. Pēdējās divas der jo īpaši tāpēc, ka Dvīnim ir visas izredzes labi apgūt franču valodu. Dvīnim patīk sabiedriski, atklāti cilvēki, tāpēc, izņemot Angliju, diez vai viņam patiks apciemot “vēsās” (domāts iedzīvotāju atturības ziņā) ziemeļu valstis, tad jau drīzāk viņš dosies uz Gruziju vai Venecuēlu. Dvīnim patīk ceļot, jo viņš mīl pārmaiņas, dažādību, ir zinātkārs, tāpēc viņš var doties uz gandrīz jebkuru vietu plašajā pasaulē un atrast tur kaut ko interesantu.

Dvīņu zīmē dzimušo veselība

Dvīnis cilvēka organismā valda pār kaklu, plaušām un pleciem. Šīs zīmes pārstāvjiem raksturīgs slaids, pat kalsns augums, un viņiem nedraud aptaukošanās. Sava kalsnuma dēļ Dvīņi nereti mēdz salt. Kopumā ņemot, Dvīņiem ir samērā laba veselība. Pati lielākā Dvīņu problēma ir tā, ka viņi nemāk atslābināties, tāpēc cieš no bezmiega. Īpaši grūti viņiem aizmigt pēc lielas slodzes. Šī paša iemesla dēļ viņiem iespējamas nervu pārslodzes. Dvīņiem jāmācās atslābināties!!! Merkura iespaidā Dvīņiem iespējami runas defekti un garīgs atpalikums. Visbiežāk sastopamās slimības ir šādas: astma, plevrīts, plaušu slimības, nervu slimības, alerģija (no zālēm), saaukstēšanās. Tāpat nav izslēgtas arī galvassāpes un reimatisms, artrīts vai kuņģa slimības. Ar Dvīņiem biežāk nekā ar citiem gadās dažādi nelaimes gadījumi. Sargieties no traumām un neriskējiet bez iemesla! Dvīņi ir sabiedrības cilvēki, tāpēc, ilgstoši uzturoties vienatnē, var sākt slikti justies un pat saslimt. Garlaicība ir viņu lielākais ienaidnieks. Dvīņiem nav ieteicams aizrauties ar gaļas ēdienu lietošanu. Dvīņiem jāuzmanās no saindēšanās ar ēdienu un zālēm. Nevajadzētu nodarboties ar ārstēšanos mājas apstākļos. Lai pasargātu sevi no saslimšanas, Dvīnim būtu jāievēro šādas lietas – jāseko savai veselībai, pēc iespējas vairāk jāuzturas svaigā gaisā un jāsauļojas. Tāpat ieteicams izvairīties no visa veida stresiem darbā un mājās, kā arī daudz uzturēties sabiedrībā, bet tikai sev patīkamu cilvēku lokā.

Dvīņu zīmē dzimušo talismanakmeņi

Topāzs, berils, tīģeracs − nosaka zodiaks. Topāzs, smaragds, karneols − nosaka valdošo planētu ietekme (Merkurs). Jaunais džadīts (ārstē bezmiegu), ametists (mazina galvassāpes) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas.

Informācijai

Atcerieties, ka ikviena cilvēka horoskopu ietekmē līdz pat 3 (arī vairāk) zodiaka zīmēm, tāpēc iepriekšminētie apraksti par Dvīņu zīmi darbosies tikai tipiskam zīmes pārstāvim, pārējiem atbildīs daļēji. Tipisks zīmes pārstāvis, nozīmē, ka jūsu dzimšanas brīdī vairākas planētas, ne tikai Saule, atrodas Dvīņu zīmē. To uzzināt var sastādot individuālo horoskopu!