Jubilāri Lauvas

E-pasts Drukāt

Sveicam jubilārus Lauvas!

Informācijai

Katru gadu Saule nedaudz citā dienā un laikā maina savu atrašanās vietu zīmēs, tāpēc tiem, kuri dzimuši jebkura mēneša 18.-23. datumā, labāk jautāt astrologam, kas viņi ir pēc zodiaka zīmes.

Plašāks apraksts par šī mēneša jubilāriem Lauvām

Lauvas zvaigznāja rašanās leģenda

Lauvas zīmes hieroglifs ir visvecākais no zodiaka hieroglifiem un ir kāds no seno persiešu Mitras kulta simboliem. Iespējams, ka Lauva ir asīriešu eposa varoņa Gilgameša simbols. Kā vēstī teika, viņš nogalinājis tirānu Kumbabu. Šī cīņa simboliski attēlota kā lauvas cīņa ar vērsi. Senās Ēģiptes zodiaka zīmē rādīta lauvas cīņa ar čūsku. Bet senie grieķi, pārņemot austrumu zodiaka ciklu, Lauvas zīmē viegli ietulkoja sava tautas varoņa Hērakla cīņu ar Nemejas lauvu. Lauvu gan atkal debesīs uzcēlusi Zeva sieva Hēra, kas vienmēr turējusi ļaunu prātu uz Heraklu.

Viens no pasaulē senākajiem horoskopa atveidojumiem atrasts Turcijā Nemruta kalnā, un tas ir Lauvas zīmes attēls izcirsts akmenī.

Lauvas zīmē dzimušo bērnu raksturojums

Ja jūsu ģimenē piedzimis Lauva, esiet gatavs pārmaiņām – pasaulē taču nācis pats zvēru karalis! Šie mazuļi ir gatavi dabūt visu ko vēlas. Viņu pirmie vārdi nav tētis un mamma, bet gan - es gribu. Tomēr vecāki nespēj atteikt savam apburošajam bērniņam. Lauvēni ir jautri, dzīvespriecīgi un draiski, vien līdz brīdim, kamēr jūs glaudīsiet viņus pa spalvai. Jums vienkārši jādara tā, kā viņi vēlas, citādi mazās majestātes apvainosies. Lauvas jau no agras bērnības pieradušas komandēt pat par sevi vecākus bērnus. Viņi apzinās sevi kā personību un ir ļoti pašlepni. Neapšaubāmi, ka viņiem patīk padižoties. Lauvas audzināmi stingri, bet ar lielu iejūtību un maigumu. Jūs taču negribēsiet, lai Lauvēns meklētu padomu patstāvīgi, ne ģimenē. Loģiski, ka arī skolā Lauva uzņemas līdera lomu. Taču viņš nedara to tāpēc, lai izceltos. Lauvai jau šūpulī ielikts aizstāvja un vadoņa talants. Apkārtējie labprāt ļauj uzņemties viņam vadību. Tikai ne skolotāji, jo viņiem grūti pierast pie domas, ka pavēlēt varētu mazs bērns. Pašam vaininiekam problēmu ar skolu nav. Tikai attiecībās ar pieaugušajiem vajadzētu būt diplomātiskākam. Lauvas - tīņi ātri pamana pretējo dzimumu, un pārejas laiks viņiem ir ļoti grūts. Viņiem raksturīga bieža iemīlēšanās un spēcīgas emocijas. Visas viņu draudzības un mīlestības ir dramatiskas. Lauvas nelaime ir tāda, ka viņš neklausa padomiem un visu vēlas izbaudīt pats. Savu egoismu gan Lauvai vajadzētu ierobežot, ja viņš grib sasniegt laimi.

Lauvas zīmes valdošā planēta un stihija

Lauvas valdošā stihija ir Uguns, bet planēta Saule. Uguns ir vīrišķais elements, simbolizē agresivitāti, varaskāri un egoismu. Tāpēc šajā stihijā dzimušie parasti ir impulsīvi, aktīvi, viņi vispirms dara, tad domā. Šie cilvēki tiecas pēc slavas, panākumiem, naudas, mīlas sakariem. Tomēr cik ātri viņi iedegas, tik pat ātri bieži vien zaudē interesi par veicamo uzdevumu vai iepazīto cilvēku. Viņus var pieskaitīt pie holeriķu tipa. Saule piešķir šiem cilvēkiem dzīvesprieku, spēku, mākslinieciskas dotības, tieksmi pēc varas. Sliktās īpašības - egocentrisms, pārspīlēta godkāre, nevēlēšanās ieklausīties citos.

Lauvas zīmē dzimušo sieviešu ģērbšanās stils

Lauvas sieviete, kā jau tas karalienei pienākas, neapšaubāmi, vēlēsies atrasties uzmanības centrā. Tāpēc viņas apģērbs vienmēr būs uzkrītošs un bieži vien šokēs apkārtējos. Lauvas sievietes drēbju skapi parasti ir grūti aizvērt – tik daudz tajā apģērbu. Tomēr daudzus no tiem viņa tā arī nekad neuzvilks, jo ir aizmirsusi par to esamību. Lauvenītes garderobē ir daudz un dažādas žaketes, bet tām noteikti jābūt vismaz divkrāsainām un ar platiem, polsterētiem pleciem. Kā jau vispār dzīvē, arī apģērbā Lauva izvēlas visu to dārgāko, bieži pat nepadomājot, vai tas viņai vispār piestāvēs. Labprāt nēsā kažokādas, jo bez tām nejūtas gluži savā – lauvas ādā. Krāsas, kuras izvēlas Lauvas sieviete, pilnībā atbilst priekšstatam par karalisko izcelšanos – purpursarkanā, tumši zilā, sarkanvīna. Lauviņu rotaslietas ar īpašu vērtīgumu neizcelsies, viņa dod priekšroku daudz un dažādiem spīdīgiem nieciņiem. Lauvas sieviete var staigāt apkārt, nokārusies ķēdītēm, un katrā pirkstā nēsāt pa gredzenam. Un reizēm viņa balansē starp izsmalcinātību, eleganci un bezgaumību. Lauvai ieteicams apmeklēt kosmētiskos salonus un frizētavu, jo viņa ir slinka un pārāk maz laika velta savam ārējam izskatam. Par ļaunu nenāktu arī solārija apmeklējumi, jo patumša ādas krāsa padarīs šīs zīmes pārstāvi īpaši pievilcīgu.

Lauvas zīmē dzimušo ēšanas manieres

Lauvas ir lieli gardēži un dievina dzīvi ar plašu vērienu, tāpēc viņiem nepieciešams milzu gribasspēks, lai uzturētu savu lielisko ķermeni tādā formā, kādu paši vēlētos to redzēt. Sievietei – Lauviņai ir ārkārtīgi svarīgi labi izskatīties, lai tādā veidā celtu savu pašapziņu. No dzīves baudītājas viņa var pārtapt ēteriskā būtnē ar askētisku dzīvesveidu. Un nav svarīgi, kā apkārtējie novērtēs šo pārmaiņu, – Lauva būs sasniegusi kāroto. Lauvām jau no dabas ir dots vesels un labi attīstīts ķermenis, kas ir vīrieša – Lauvas lielākais lepnums. Viņiem svarīgi nevis uz ātru roku «pierīties», bet gan lēnām un nesteidzīgi izbaudīt ēdienu. Ja ikdienas steigā tas nav iespējams, Lauvai nākas sagrēkot un brīvajos brīžos notiesāt veselu lērumu konfekšu un kūciņu. Stress un steiga ir vieni no iemesliem, kas var likt šīs zīmes pārstāvjiem pieņemties svarā un kļūt par resnīšiem. Lauvām īpaši netīk gatavot, tādēļ viņi ir bieži viesi restorānos un kafejnīcās.

Lauvas zīmē dzimušo attieksme pret laulību

Ja jūsu laulātais draugs ir Lauvas zīmē dzimusi sieviete, tad ziniet, ka jums vislabāk atrasties augstā amatā. Lauvām patīk greznība, nauda, viņas vienmēr labi izskatīsies, sagādājot vīram prieku. Lauvas prot novērtēt vīra centienus pēc panākumiem, atbalsta viņu. Ir labas mājsaimnieces. Vīrieši ir sentimentāli, augstsirdīgi un ļoti greizsirdīgi vīri. Viņiem patīk atrasties sabiedrībā kopā ar skaistu sievieti. Ideāli mīļākie! Lauvas zīmē dzimušie ir samērā egoistiski laulātie, mīl valdīt pār otru cilvēku, viņiem ir svarīgi justies mīlētiem un vajadzīgiem.

Lauva un viņas māja

Mazā dzīvoklītī jūtas kā krātiņā, viņam nepieciešama liela, plaša māja. Lauvai, kā jau karaliskai zīmei, patiks, ja māja atgādinās īstu pili, nereti tā arī ir. Piemēram, tornīši ļoti raksturīgi Lauvu mājām. Lauvas mājā nav miniatūru lietu. Viņam patīk smagnējas, lielas mēbeles, lietas. Tapetēm jābūt greznām, spilgtām, tas nekas, ja tas nebūs gaumīgi. Virtuvē varbūt dominēs puķaini toņi. Svarīgs liels krēsls - tronis zvēru karalim. Citiem Lauvas māja liksies pārblīvēta. Noteikti liels skapis, varbūt pat vairāki, jo lauvai ir ļoti daudz drēbju, lietu, kosmētikas. Patīk spilgtas krāsas. Priekšroku dod ķieģeļu mājai vai pilij ar kamīnu, lielu virtuvi un greznumlietām. Iekārtojumā var būt galējības: pārāk pieblīvēts vai tieši pretēji - tukšs dzīvoklis. Lauvas ir viesmīlīgi, labprāt uzņem ciemiņus, mīl komfortu, bet neraugoties uz to, bieži vien maz vērības piegriež savam miteklim, tā tīrībai. Iespējams, viņu mājā ilgst “mūžīgais” remonts vai arī viņi nemitīgi labiekārto savu dzīves vietu. Lauvai patīk “acīs krītošas” lietas, mēbeles, arī veclaicīgas. Ne vienmēr viss ir gaumīgi iekārtots. Lauvai svarīga ir drošība, tāpēc durvis būs ar vairākām atslēgām, logi ar skaņas izolāciju. Noteikti centrālo vietu dzīvoklī ieņems TV un video iekārtas. Krāsa: zeltaina, purpura, melna, zila. Lauva mierīgi var nokrāsot melnu vai zilu grīdu, sienu. Pie sienām patiks plakāti, foto, gleznas.

Lauva un darbs

Jau no pašas bērnības lauviņas domā par pareizu profesijas izvēli. Sabiedrība no viņām gaida nozīmīgus ieguldījumus. Lauvas nevēlas noņemties ar sīkumiem vai būt padotā lomā, viņas tiecas pēc atbildības un ir samērā nenogurdināmas. Lauvām īpaši nepatīk sekot citu darbam, tomēr no padotajiem viņas prasa pamatīgu atdevi. Viņas ir lieliski firmu vadītāji, jo prot skatīt visu kopumā un atbalstīt vajadzīgo, kā arī cienīt citu darbu. Lauvas necietīs, ja viņu darbs tiks pārtraukts vai kritizēts, tādēļ ieteicams neatkarīgs darbs, kurā viņi paši būs sev priekšnieki. Lauvas var izvēlēties administratīvu darbu, rāpties augšup pa hierarhijas kāpnēm. Viņām padodas politika, var darboties kultūras jomā vai šovbiznesā. Var būt lieliski fizkultūras pasniedzēji. Lauva var strādāt par menedžeri, advokātu, konsultantu, juvelieri, aktieri, diplomātu, taksistu un pat santehniķi. Lauvām patīk labi pelnīt, bet viņi arī pamatīgi tērējas. Bieži vien viņi izvēlas dzīvesveidu, kādu nevar atļauties, tamdēļ naudu aizņemas no citiem. Lauvas ir ļoti azartiski, arī tur var izputēt viņu krātā naudiņa. Arī sievietes lauvas tiecas pakāpties pa karjeras kāpnēm. Pat precētām viņām lieliski izdodas sabalansēt mājas soli ar darbu. Viņas bieži dodas komandējumos, daudz ceļo. Lai kādā darbā lauviņa nestrādātu, viņai svarīgi nepārtraukti dzirdēt komplimentus. Slavas dziesma ir domāta tieši lauvas ausīm. Ja lauva zaudēs interesi par veicamo darbu, viņš vienkārši pārtrauks to darīt.

Lauvas zīmē dzimušo atpūta

Lauvai ļoti iet pie sirds grezna dzīve, atpūta un izklaide. Viņš nemīl vientulību, tiecas pēc sabiedrības, bet, tajā atrodoties, noteikti vēlēsies būt uzmanības centrā. Lauvai patiks atpūta lepnos kūrortos, greznās viesnīcās. Teltis, pārgājieni un tamlīdzīgi pasākumi nav domāti viņam. Lauva ir liels spēlmanis, tāpēc nereti viņu sastapsiet arī kazino. Lauva labprāt ielaižas mīlas dēkās, tāpēc viņam patiks arī izklaide kopā ar mīļoto cilvēku, piemēram, vakariņas sveču gaismā, dejas, mājas viesības, kopīgi kultūras pasākumu apmeklējumi. Lauvai patiks dzīvot dārgā viesnīcā, tērēt naudu. Viņa vienkārši dievina smalkus kūrortus. Labāku vietu par Kannām atpūtai un Lasvegasu azartspēlēm Lauvai neatrast. Ja runā par pēdējo, tad Amerika Lauvu sajūsmina tikai sākumā, vēlāk viņa tomēr dod priekšroku senatnīgākām vai eksotiskākām vietām. Lauvai nepieciešama dažādība, valsts, kurā ir viss – daba, kūrorti, laba virtuve, izklaide, karalisks dzīves stils. Kas gan vēl vairāk varētu atbilst šim raksturojumam kā Francija! Ja runa ir par mācībām vai pastāvīgu dzīves vietu, tad Lauvai piemērotākās būs Francija, Āfrika, Itālija, Čehija, un Sicīlija.

Lauvas zīmē dzimušo veselība

Lauva cilvēka ķermenī valda pār sirdi, asinsriti. Tipiska Lauva parasti labi izskatās, kaut arī nejūtas vesels. Visbiežāk daba ir apveltījusi Lauvu ar labu veselību, viņa vaigi vienmēr zied gluži kā rozes un acis spīd. Tomēr nereti tieši Lauva ir tas, kurš sabojā savu veselību ar kaitīgiem ieradumiem, kuru viņam netrūkst. Pat ja saslimst, Lauva tomēr ātri izveseļojas. Viņu ķermenis ir lieliski veidots. Lauvas ir dzīvespriecīgi, un jau tas vien palīdz viņiem izbēgt no slimībām. Viņi lepojas ar savu labo veselību gluži tā, it kā tas būtu viņu nopelns. Zināmā mērā tā arī ir, jo Lauva nodarbojas ar sportu un seko savam ķermenim. Tomēr par ļaunu nāk tas, ka Lauva pārāk paļaujas uz savu veselību un mēdz bez vajadzības riskēt, sak, viņam jau nekas nenotikšot. Pārvērtējot savus spēkus, Lauva nereti savārgst, jo organisms jau nav visu varens. Visbiežāk viņš vienkārši pārpūlas. Pati neaizsargātākā vieta viņa ķermenī ir sirds. Emocionāla spriedze atstāj lielu negatīvu iespaidu uz sirdsdarbību, tai skaitā arī asinsriti. Šajā sakarā iespējamas tādas saslimšanas kā anēmija, leikēmija, artrīts, angīna, podagras, nervu depresijas, asins izplūdumi (īpaši acī), spazmas, apdegumi un vasaras raibumi. Lauvām patīk labi paēst, iedzert un arī uzsmēķēt. Viņiem grūti turēties pretī jebkura veida kārdinājumiem. Protams, ka tas atstāj iespaidu uz veselību. Visas Lauvas kaites un slimības ir īsas, bet samērā asas un ar augstu temperatūru. Lauvas labāk ārstēt dabiski, ar zāļu tējām un homeopātiski. Viņam par labu nāks tējas, sulas, vitamīni, maizes - kartupeļu diēta, augļi un ķiploki lielā daudzumā. Lauvas veselību tāpat var ietekmēt gan aizvainots pašlepnums, gan neatbildēta mīlestība, tāpēc apkārtējiem jābūt saudzīgiem pret šo zvēru karali. Labākās zāles viņam ir saskaņa, mīla un glaimi. Pats galvenais Lauvai būtu regulēt savu enerģiju, neriskēt, mest pie malas smēķēšanu un nelietot alkoholu. Kritiskākais vecums – ap piecdesmit gadiem.

Lauvas zīmē dzimušo talismanakmeņi

Serdoliks, safīrs, onikss, smaragds, obsidāns − nosaka zodiaks. Dimants, avanturīns, rubīns, hrizoprazs − nosaka valdošo planētu ietekme (Saule). Karneols (uzlabo asinsriti), kalnu kristāls (novērš ādas kaites), zilais ahāts (depresija), jašma (gremošanas problēmas) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Tīģeracs (sargā saimnieku, palīdz mazināt greizsirdību, mazina tieksmi pēc alkohola).

Informācijai

Atcerieties, ka ikviena cilvēka horoskopu ietekmē līdz pat 3 (arī vairāk) zodiaka zīmēm, tāpēc iepriekšminētie apraksti par Lauvas zīmi darbosies tikai tipiskam zīmes pārstāvim, pārējiem atbildīs daļēji. Tipisks zīmes pārstāvis, nozīmē, ka jūsu dzimšanas brīdī vairākas planētas, ne tikai Saule, atrodas Lauvas zīmē. To uzzināt var sastādot individuālo horoskopu!