Jubilāri Skorpioni

E-pasts Drukāt

Sveicam jubilārus Skorpionus!

Visiem Skorpiona zīmē dzimušajiem, kuri pieteiksies vai kurus pieteiks pie astrologa radi, draugi līdz 22. novembrim, iespēja sastādīt savu individuālo horoskopu ar 20% atlaidi!

Informācijai

Katru gadu Saule nedaudz citā dienā un laikā maina savu atrašanās vietu zīmēs, tāpēc tiem, kuri dzimuši jebkura mēneša 18.-23. datumā, labāk jautāt astrologam, kas viņi ir pēc zodiaka zīmes.

Plašāks apraksts par šī mēneša jubilāriem Skorpioniem

Skorpiona zvaigznāja rašanās leģenda

Sākotnēji Skorpions aizņēmis divas vietas uz Saules ceļa ekliptikas – savu un Svaru zīmes vietu. Senie grieķi Skorpionu izskaidroja ar savu teiku par lielo mednieku Orionu, kas kādreiz pārgalvīgi lielījies, ka izmedīs visus zvēru sargātājas Artemīdas mīluļus. Dieviete sadusmojusies un sūtījusi indīgo skorpionu, kas medniekam iedzēlis kājā. Artemīda par to uzcēlusi skorpionu debesīs kā zvaigznāju. Seno šumēru zodiaka ciklā skorpions atainoja teiksmainā varoņa Gilgameša cīņu ar puscilvēkiem, pusskorpioniem, kas apsargāja saullēkta un saulrieta vārtus. Kādā no vecākajiem seno ēģiptiešu zodiaka variantiem skorpions aizstāts ar čūsku, bet Denderas tempļa variantā redzams skorpions. Hieroglifs, kuru lieto, lai apzīmētu Skorpiona zīmi, atrodams manuskriptos, sākot ar mūsu ēras 10.gs.

Skorpiona zīmē dzimušo bērnu raksturojums

Ja nevēlaties, lai jūsu mazais Skorpioniņš sāk komandēt savus vecākus, tad jau laikus ierādiet viņam, kurš ģimenē ir galvenais, jo Skorpions tomēr paliek Skorpions, neskatoties uz savu vecumu. Bērns ir ļoti enerģisks un dzīvespriecīgs, atrodas mūžīgā kustībā. Viņš ir liels eksperimentētājs, un tas vecākiem parasti sagādā lielas problēmas. Iespējami traumu gūšanas mirkļi tieši šajā sakarā. Viņš ir ļoti zinātkārs un cenšas izdibināt visus noslēpumus. Skorpioniņš tikai ārēji izskatās mierīgs un jauks, bet īstenībā perina trakus plānus, nereti jūs uzzināt par tiem, kad ir jau par vēlu. Šis bērns ir ārkārtīgi spītīgs, stingri turas pie saviem principiem, viņu nekas un neviens nepārliecinās par pretējo, ja viņš jau būs paguvis pieņemt kādu lēmumu. Skorpions ir ļoti patstāvīgs. Ja rodas problēmas audzināšanā, tad ziniet, ka neko nepanāksiet ar sodiem vai bargu disciplīnu. Ja uzticēsiet viņam kādu uzdevumu, varat būt drošs, ka tas tiks veikts ar lielu atbildības sajūtu. Skorpioni ir pašapzinīgi, viņiem šķiet, ka neviens cits nepaveiks darbu labāk par viņiem. Nereti šīs īpašības dēļ viņi mēdz izsmiet vājākos un mazākos. Vecākiem jau laicīgi būtu jāatradina viņi no tādiem gājieniem. Skorpioniem patīk fantastiskā literatūra un šausmu filmas. Skolā viņš nereti nostāda savus skolotājus neērtā situācijā, uzdodams savus neskaitāmos jautājumus, kuri reizēm ir par grūtu pat pieaugušiem. Ja viņš nespēs saskatīt jūsos autoritāti – novērsīsies. Viņu audzināt nav viegli, kaut arī viņš ir tik uzmanīgs un patiešām vēlas iegūt zināšanas. Bet par to vērtību viņam ir savs uzskats. Skorpioni ātri ieskatās pretējā dzimumā. Nereti viņi uzsāk uzreiz vairākas attiecības, jo viņiem trūkst atbildības sajūtas. Bet cietēji jau nav viņi, bet gan to otrās puses. Skorpiona planēta Plutons tos apveltījusi ar augstu intelektu, drosmi un spēku. Bet vecākiem būtu jāmāca viņiem, kā mīlēt citus un pašam tapt mīlētam.

Skorpiona zīmes valdošā planēta un stihija

Skorpiona stihija ir Ūdens. Ūdens ir sievišķais elements un simbolizē dziļas jūtas, intuīciju, greizsirdību, mākslu. Šajā stihijā dzimušie tendēti uz okultām zinātnēm, netradicionālām lietām, ir noslēpumaini un noslēgti. Pieder pie flegmatiķu tipa. Skorpiona valdošā planēta ir Marss un Plūtons – divas enerģētiskākās planētas astroloģijā. Marss kar simbols. Marsa enerģija saistās ar vīrišķo, postošo, pirmsākumu un norāda uz agresivitāti, tieksmi pašapliecināties, cietsirdību un paaugstinātu seksualitāti. Marsa, Plūtona ietekmē dzimušie ir temperamentīgi, sarkastiski, asi spriedumos. Var kļūt valdonīgi, diktatoriski. Aizraujas ar politiku, paaugstināta taisnības mīlestība. Nereti pakļauti tieksmei uz avantūrām, risku. Mēdz būt, ka dzīves nogalē ir vīlušies visā un visos.

Skorpiona zīmē dzimušo sieviešu ģērbšanās stils

Skorpiona sievietes ģērbšanās stilu nav iespējams sajaukt ne ar vienu citu. Tā ir īsta modes dāma, it īpaši jaunībā. Planēta Marss liek šai sievietei nemitīgi mainīties, ko viņa arī dara ar tērpu palīdzību. Skorpiona sieviete prot piešķirt tērpam īpašu noslēpumainību. Lielākoties viņa pati tos gatavo, izmatojot arī vecos apģērbu krājumus. Skorpionītes vēlas izcelt savu seksualitāti, tamdēļ valkā galvenokārt apspīlētas drēbes. Bet, ja augums viņām to neatļauj, šīs neatlaidīgās būtnes tikmēr mocīs sevi ar vingrošanu un dažnedažādām diētām, kamēr atkal būs formā. Arī krāsas, kuras izvēlas skorpiona sieviete – sarkanā un melnā, pasvītro viņas vēlmi izskatīties pēc iespējas seksīgāk. Parasti viņas nēsā augstpapēžu kurpes, kas neapšaubāmi tiek darīts, lai pievērstu vīriešu uzmanību. Īpaši labi Skorpiona sievietei piestāvēs lietišķais stils. Stingrās līnijās ieturēts kostīms lieliski demonstrēs šīs sievietes enerģiju un lielās darba spējas. No audumiem derēs samts, velūrs. Viņas ciena kvalitāti un, ja tas iespējams, pērk dārgas mantas. Arī dārglietām jābūt izsmalcinātām – visbiežāk no zelta un smagnējām, tomēr svarīga arī šo rotu sūtība. Skorpiona sieviete nekad nav mierā ar savu izskatu, tādēļ ļoti labprāt to pilnveido skaistumkopšanas salonos. Matu sakārtojumam bieži izvēlas frizūras ar ilgviļņiem.

Skorpiona zīmē dzimušo ēšanas manieres

Nav otras tādas zodiaka zīmes, kas tik nevērīgi izturētos pret savu veselību un ēšanas paradumiem. Skorpions var mēnesi ēst treknu ēdienu, bet tikpat labi viņš var neēst vispār un šokēt apkārtējos ar savām ēšanas manierēm. Viņš ir spējīgs ēst visu, kas kustas un kas ne, gadās, ka reizēm Skorpions pat saindējas. Faktiski jau Skorpions zina, kas ir veselīgs, kas nav, bet viņš to vienkārši neņem vērā. Kā pavārs Skorpions ir teorētiķis, kurš lieliski prot pastāstīt, kā gatavojams ēdiens, bet diemžēl praksē nemāk to izdarīt. Vislabāk būtu, ja Skorpions ieturētu divas galvenās maltītes ik dienu vienā un tai pat laikā. Neregulārā ēšana var novest Skorpionu pie gremošanas traucējumiem un citām nopietnām slimībām.

Skorpiona zīmē dzimušo attieksme pret laulību

Skorpioni ir greizsirdīgi un privātīpašnieciski, kas, protams, sagādā problēmas viņu laulības dzīvei. Ja Skorpions nesatiek sev līdzīgu un piemērotu partneri, tad viņš var kļūt cietsirdīgs, atriebīgs, katrā ziņā laulība ar viņu nav viegla. Skorpionu sievietes ir kaislīgas, jūtīgas un gatavas uzupurēties sava laulātā drauga labā. Viņas prot cīnīties par savu mīlestību, bez kurnēšanas panes nelaimes, trūkumu, pirmā vietā stādot otra cilvēka intereses un vajadzības. Vīrietis savukārt ir ietiepīgs, egoistisks, kaut arī mīl savu ģimeni, rūpējas par bērniem. Tomēr viņš nav gatavs uzupurēties mīlestības vārdā.

Skorpions un viņa māja

Skorpionam māja ir cietoksnis, ģimene - lepošanās objekts. Māja atšķiras ar individualitāti, ko noteikusi viņa personība. Patīk lietains laiks, zeme apkārt mājai un ielas ēnas puse. Patīk arī diezgan tumši dzīvokļi, pieblīvēti ar mēbelēm. Skorpionam gribas, lai tumsa viņu it kā aptver. Grezni audumi, piesātinātas krāsas. Ciemiņus var nomākt Skorpiona dzīvoklis. Ādas mēbeles. Guļamistaba dramatiskos pasteļtoņos. Tā ir vieta kur Skorpions dod vaļu savai kaislei. Mēdz pavadīt daudz laika vienatnē, tāpēc mājā kādu istabu iekārtos tikai pēc savas gaumes. Skorpions daudz lasa, tāpēc viņa mājā noteikti būs daudz grāmatu plaukti, arī vieta datoram. Brūni toņi dominēs. Liela loma vannas istabai, jo Ūdens zīmei tīk bieži mazgāties gan dušā, gan vannā, gan pirtī. Patīk stiklotas lietas, stūrainas mēbeles, kārtīgs rakstāmgalds, smagnējs skapis. Viņa dzīvoklis iekārtots it kā ar bardzību, kā senos laikos. Liekas, ka šeit nemitīgi tiek audzināti bērni, pie kam ar stingru roku. Krāsas: balta, zaļa, zila, violeta.

Skorpions un darbs

Skorpions ir apveltīts ar labu atmiņu, ir čakls, neatlaidīgs un mācīšanās viņam sagādā prieku. Skorpions ir daudzpusīgs, viņam ir talants daudzās dzīves jomās, tomēr bieži vien viņš tā arī nesasniedz savu mērķi. Skorpionam patīk sarežģīts, pētniecisks darbs, kas prasa izdomu, spēku un vīrišķību. Skorpionam piemērots darbs, kas saistīts ar ķīmiju, fiziku, tehniku, ķirurģiju, arī psiholoģiju, filozofiju. Skorpions varētu kļūt arī par profesionālu sportistu, vēlākos gados treneri. Skorpions ir spēka un  mistikas zīme. Daudzi Skorpiona zīmē dzimušie aizraujas ar astronomiju, astroloģiju, okultām lietām, ezotēriku. Skorpions labprāt ieņem vadītāja posteni, jo pats nemīl pakļauties, būt no kāda atkarīgs savā darbā. Daži iet politikā. Bieži vien labāk darbojas vienatnē, kaut gan mīl būt arī sabiedrībā.

Skorpiona zīmē dzimušo atpūta

Skorpions ir viena no aktīvākajām zodiaka zīmēm. Viņam patīk ceļot, doties tūrisma pārgājienos, nodarboties ar sportu. Pie kam Skorpionam baudu sagādā tas, ka atpūta zināmā mērā saistīta ar risku vai vismaz šķēršļu pārvarēšanu. Augsto prasību dēļ Skorpionam nav viegli sameklēt sev ceļa biedrus, tāpēc viņš bieži ceļo viens, izmantojot savu auto vai dodoties pārgājienā ar riteni, kājām. Skorpions, kā jau Ūdens stihijas zīme ļoti labprāt atpūšas pie ūdens, vispār dabā. Labāk izvēlas kādu neapdzīvotu salu nekā trokšņainu pludmali. Viņam patīk makšķerēt, vārīt zivju zupu un nakšņot pie ugunskura. Bet, ja Skorpions paliek mājās, viņš daudz lasa vai pievēršas kādam no saviem neskaitāmajiem hobijiem. Skorpions vislabāk dodas apceļot tās vietas, kur iespējams sastapties ar kādām grūtībām, negaidītām situācijām, risku, gūt baudu. Viņš nav tas, kurš gulēs Rīgas jūrmalā un sauļosies, šīs zīmes pārstāvis meklēs tādu valsti, kurā Saule ir īsta Saule, piemēram, Āfrikā. Tāpat Skorpionam ir svarīgi, lai apkārt kūsātu sabiedriskā dzīve, būtu iespējas iepazīties ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Pēdējam labi noderēs Vācija, vislabāk “Oktoberfiesta” laikā. Tā kā lielākā daļa Skorpionu ir arī dabas mīļotāji, tad viņus varētu ieinteresēt Horvātija, Norvēģija. Savukārt sportisti vislabāk dotos uz Šveici paslēpot. Vēl Skorpionam derētu apceļot Franciju, Maroku, Alžīriju, Ceilonu, Itāliju, Ungāriju.

Skorpiona zīmē dzimušo veselība

Skorpions cilvēka ķermenī valda pār pūsli un dzimumorgāniem. Veselības jautājumos, tāpat kā visos citos, viņš uzskata sevi par lielu gudrinieku un nepakļaujas citu ieteikumiem apmeklēt ārstu. Skorpioni parasti cenšas valdīt gan par savām emocijām, gan sejas vaibstiem. Arī viņu izskats atstāj bezkaislīga cilvēka iespaidu, bet tas ir mānīgs, jo īstenībā taču Skorpioni ir jūtīgi, tikai to slēpj. Pēc izskata viņi ir plecīgi, ar biezām uzacīm un aukstām acīm. Viņi mīl labi paēst, tāpēc nereti ir apaļīgi. Skorpioni neuzticas ārstiem un cenšas paši tikt galā ar savu slimību. Viņi ir pacietīgi un izturīgi, un to spēja pretoties slimībām ir augstāka nekā citām zīmēm. Skorpioni ir ilgdzīvotāji. Skorpioni daudz strādā un bieži nodara pāri savam organismam, neļaudami sev pietiekoši izgulēties un atpūsties. Viņi ilgstoši var iztikt bez ērtībām, miega un ēdiena. Skorpiona veselība zināmā mērā tik tiešām atrodas viņa paša rokās. Viņš var vai nu izdziedēt sevi, vai arī pakļaut slimībai. Jau no dzimšanas Skorpions apveltīts ar pašizārstēšanās spējām un lielu dzīves spēku. Viņi slimo reti, bet smagi un slimības var būt hroniskas. Visbiežāk Skorpionam sāp kakls, sirds, mugura, kājas vai asiņo deguns. Iespējama arī vēnu paplašināšanās. Tā kā viņi nicina baiļu sajūtas, tad nereti ir pārgalvīgi, kā rezultātā iespējamas traumatiskas situācijas. Skorpionam īpaši jāsargās no ugunsgrēkiem un sprādzieniem. Skorpiona dzīves enerģija ir tik spēcīga, ka viņam dzimstot nepieciešama lielāka papildu enerģija. Ja ņem vērā fizikas nezūdamības likumu, tad iespējams, ka arī Skorpiona radinieku nāve vienu gadu pirms vai pēc viņa dzimšanas ir saistīta ar to, ka nepieciešama liela enerģija, lai dzimtu Skorpions. Un otrādi –, kad Skorpions aiziet no dzīves, atbrīvotās enerģijas paliek tik daudz, ka pietiek kādas jaunas radības nākšanai pasaulē. Tāpēc gadu pirms vai pēc viņa nāves piedzimst jauns radinieks. Tomēr tie ir tikai interesanti pieņēmumi.

Skorpiona zīmē dzimušo talismanakmeņi

Topāzs, hematīts − nosaka zodiaks. Onikss, ametists, topāzs − nosaka valdošo planētu ietekme (Saturns). Karneols (regulē asinsriti, mazina zobusāpes) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Tīģeracs (mazina greizsirdību) − nosaka rakstura īpašības. Der arī malahīts, rubīns, kristāls (okultistu akmens), adulārs − nosaka hobijs, profesija.

Informācijai

Atcerieties, ka ikviena cilvēka horoskopu ietekmē līdz pat 3 (arī vairāk) zodiaka zīmēm, tāpēc iepriekšminētie apraksti par Skorpiona zīmi darbosies tikai tipiskam zīmes pārstāvim, pārējiem atbildīs daļēji. Tipisks zīmes pārstāvis, nozīmē, ka jūsu dzimšanas brīdī vairākas planētas, ne tikai Saule, atrodas Skorpiona zīmē. To uzzināt var sastādot individuālo horoskopu!