Jubilāri Svari

E-pasts Drukāt

Sveicam jubilārus Svarus!

Informācijai

Katru gadu Saule nedaudz citā dienā un laikā maina savu atrašanās vietu zīmēs, tāpēc tiem, kuri dzimuši jebkura mēneša 18.-23. datumā, labāk jautāt astrologam, kas viņi ir pēc zodiaka zīmes.

Plašāks apraksts par šī mēneša jubilāriem Svariem

Svaru zvaigznāja rašanās leģenda

Seno grieķu astronomi Eidokss un Hiparhs min tikai 11 zodiaka zīmes, jo viņi liek Skorpionam pildīt divas lomas, aizņemt gan 7., gan 8. vietu uz Saules ceļa. Tikai daudz vēlāk romiešu enciklopēdists Varrons min Svarus kā 7. zīmi. Šai zīmei nav mitoloģiskas cilmes, bet tā tikai vienkārši simbolizē septembra ekvinokciju, kad dienas un nakts svaru kausi nostājas vienā līmenī. Senajā Divupē Svaru zīmes attēls vēl joprojām nav atrasts, seno ķīniešu zodiakā arī nav Svaru. Mūsu ēras gadsimtos neskaidrības pastāvēja vēl ilgu laiku, līdz tika atrasts kompromiss, kad abas zīmes tika apvienotas Skorpionā, kas tur savās spīlēs Svarus. Šobrīd, kā zināms, Svari tomēr ieņem atsevišķu vietu zodiaka aplī.

Svaru zīmē dzimušo bērnu raksturojums

Mazie Svaru bērniņi ir vienkārši burvīgi un saviem vecākiem liekas pūles nesagādā. Viņi nav prasīgi, pārāk nebļauj zīdaiņa vecumā. Arī vēlākā periodā viņiem nav raksturīga bērniem tik pierastā spītība un nepaklausība. To, ko citi panāk ar skaļām histērijām un kāju dauzīšanu, mazais Svaru bērns – ar vienkāršu smaidu. Vislielākās problēmas sākas, kad viņam jāpieņem kāds lēmums, jāizšķiras par kādu soli. Te nu viņš padarīs savus vecākus vai trakus. Jums nebūtu ieteicams ņemt viņu līdzi piemēram, uz veikalu, citādi pavadīsiet tur vai visu dienu, izvēloties preci sava bērna gaumei. Jā, ir vēl kāda problēma. Venēra, kas ir Svaru valdošā planēta, piešķir mazajiem Svariem lielu slinkumu. Pēc spēlēšanās viņi nekad nesavāks savas mantiņas, pat ja jūs desmit reižu atgādināsiet. Tomēr, kā vēlāk izrādās, tas nav tikai slinkums vien, Svari krāj spēkus nākamajam darbam vai spēlei. Skolā Svari ne ar ko īpašu neizceļas. Viņi mācās vidēji, jo pārlieka godkāre šiem bērniem nepiemīt. Galvenais, pēc kā viņi tiecas, ir harmonija attiecībās ar klasesbiedriem. Svari bieži darbojas kā vidutāji, šķīrējtiesneši. Labāk padodas humanitārie priekšmeti. Svariem ir talants uz zīmēšanu. Vecākiem nevajadzētu neko pārāk uzspiest savām atvasēm, ja nu vienīgi radināt tās pie izvēles iespējām. Svari - pusaudži ir ļoti sabiedriski. Mīl iet ciemos un paši uzņemt viesus. Mīlā viņiem lielu problēmu nebūs, jo Venēra tos apveltījusi ar īstu mīlnieka talantu.

Svaru zīmes valdošā planēta un stihija

Gaiss ir vīrišķais elements, raksturo garīgo pirmsākumu., mainīgumu un refleksus. Gaisa stihijas cilvēki ir jauki sarunu biedri, mīl uzturēties sabiedrībā. Viņiem nepatīk nopietnas saistības, daudz labāk tie atzīst virspusējas, ātras pazīšanās. Viņi ir nepastāvīgi, regulāri maina savas domas un nevar pieņemt lēmumus. Viņiem ir divējāda daba. Šie cilvēki vienmēr atrodas dzīves jēgas meklējumos, bet to atraduši pieviļas un slīgst nomāktībā, viņiem viss ātri apnīk. Pārstāv sangviniķa tipu. Svaru valdošā planēta ir Venēra – mīlestības un skaistuma simbols. Šiem cilvēkiem imponē viss skaistais – dārgi tērpi, izsmalcināti ēdieni, laba mūzika, grezna apkārtne, viegla dzīve, ko nodrošina citi. Venēras cilvēki ir apdāvināti, tas, ko citi panāk ar smagu darbu, viņiem nāk viegli un nepiespiesti. Nereti kļūst par māksliniekiem, psihologiem, juristiem. Venēras ietekmē bieži ir slinki. Patīk flirtēt, ir romantiski.

Svaru zīmē dzimušo sieviešu ģērbšanās stils

Svaru zīmes sievietes ir viskonservatīvākās no visām gaisa zīmēm. Bieži vien viņas visu dzīvi paliek pie jaunībā izvēlētā ģērbšanās stila. Nevarētu jau teikt, ka Svaru sievietes neseko modei, vienkārši viņas izvēlas tikai to, kas patiešām piestāv, vai arī to, ko iespējams piemērot jau garderobē esošajam. Tāpēc varētu teikt, ka šo sieviešu ģērbšanās stils ir ļoti individuāls. Patiesībā viņas varētu nēsāt vienalga ko, jo tik un tā izskatīsies nevainojami. Tomēr parasti Svaru zīmes pārstāves vairāk valkā drēbes, kas neierobežo kustības. Kaut arī viņas iztiek ar minimumu, tomēr nepaliek ēnā – drīzāk ir elegantas un apburošas, jo vienmēr prot atrast savā garderobē kādu «odziņu», kas padara draudzenes vai mēmas no skaudības. Dārgas lietas Svari nemīl, kaut arī cenai it kā nav īpašas nozīmes. Drīzāk tas ir tāpēc, ka Svariem viss ātri apnīk. Svaru sieviete gluži kā bērns sākumā priecājas par jauniegūto «rotaļlietu», bet jau itin drīz iemet to mantu kastē pie pārējām. Šīs zīmes sievietēm netīk lietot daudz kosmētikas vai dārglietu. Starp citu, viņas pašas labprāt šuj sev apģērbu vai gatavo rotaslietas. Venēra piešķīrusi Svaru zīmes pārstāvēm īpašu spēju izjust krāsu, formu, tāpēc viņām ir ļoti laba gaume. Svaru sievietēm nav ieteicams pārāk sauļoties, jo viņu āda parasti ir visai jutīga. Labāk saglabājiet aristokrātiski bālo sejas krāsu!

Svaru zīmē dzimušo ēšanas manieres

Svari reti kad ir apaļi, drīzāk jau varētu teikt, ka viņi ir miesās vāji, jo īpaši tas attiecas uz Svaru zīmes sievietēm. Svari mēdz pieņemties svarā tikai tad, ja viņu dzīvē iestājies laiskuma periods, tad gan kilogrami aug acīm redzami. Parasti Svari daudz strādā, tāpēc viņiem nav laika kārtīgi paēst. Svaru lielākā problēma ir nespēja izvēlēties sabalansētu uzturu. Viņiem būtu nepieciešams lietot vairāk vitamīnu. Tie Svari, kuri nav tik nelīdzsvaroti, reti kad ēd to, kas pagadās. Viņiem patīk izsmalcināts ēdiens un tikai tas, ko viņi paši izvēlas. Svariem ir grūti kaut ko uzspiest pret viņu gribu. Svari ir lieli gardēži un vīnu pazinēji. Lai rastos apetīte, viņiem svarīga vide, kurā notiek ēšanas process. Kaut arī Svaru sievietes nav izcilas mājsaimnieces, tomēr viņas ir lieliskas viesu uzņēmējas un izceļas ar savu kārtīgi izplānoto ēdienkarti un vienreizēji saposto mājokli. Svariem ieteicams lietot uzturā vairāk dārzeņu, pie kam zaļā veidā. Īpašu uzmanību jāpievērš kartupeļiem, labības produktiem un zaļajām tējām! Noteikti jāievēro regulāras ēdienreizes, un vismaz reizi dienā jāiebauda siltu ēdienu. Ja iespējams, variet maltīti apvienot ar patīkamu atpūtu, tas atjaunos organisma rezerves un mazinās sasprindzinājumu.

Svaru zīmē dzimušo attieksme pret laulību

Svariem ir nosliece uz agrīnām laulībām un laimīgu ģimenes dzīvi. Sievietes Svari nav pārāk tendētas uz mātes lomu, tomēr saviem bērniem ir labas draudzenes. Viņas ir tās, kas valda mājas dzīvē. Cenšas izzināt katru vīra soli, tai pat laikā baidoties kļūt par traucēkli. Labi, ja abu laulāto intereses saskan, piemēram, abiem ir kopīgs darbs. Šīs sievietes pratīs dot vīram gudrus padomus. Viņām piemīt takta izjūta. Problēma tā, ka Svari pārāk mīl brīvību, labprāt koķetē, bieži iemīlas un daudz uzturas pretējā dzimuma sabiedrībā. Vīriešiem Svariem bieži vien prieku sagādā vecpuišu dzīve, jo viņi vēlas saglabāt savu neatkarību un priecēt daudzu sieviešu sirdis.

Svari un viņu māja

Patīk dzīvot lielpilsētā un uzņemt mājās draugus. Apveltīti ar gaumi un skaistuma mīlestību, patīk dārzs. Svaru mājās ir daudz gaismas. Plaši logi, lielas durvis. Komfortabls dzīvoklis, noapaļoti stūri, nav asumu. Mēbeles mīkstas, zemas. Nav augstu mēbeļu, priekšmetu. Sekcija, skapis atstāj gaisīguma iespaidu, viegluma sajūtu. Atzīst gaišus toņus dzīvoklī - tapetes, aizkarus. Mēbeles varētu būt gaiši brūnas, viegli violetas vai zilganas. Patīk sveces, ziedi, tāpēc dzīvoklī tiem būs atvēlēta īpaša vieta, varbūt pat speciāli plaukti to demonstrēšanai. Patīk stiklotas mēbeles, vitrīnas, arī avangardiskas lietas. Viesistabā mēbelēm varētu būt puķaini audumi vai arī mēbeles būtu pītas, ar maziem spilventiņiem. Krāsas: zila, zaļa, pasteļtoņi. Virtuvei nav lielas nozīmes, jo Svari nav izcili kulināri. Toties vadmotīvs modernai virtuvei ir cits - parādīt, ka viņi nav sliktāki par citiem. Tātad labs apgaismojums, plašums, varbūt pat pārbūvētas sienas šī mērķa labad. Viss pēc jaunākā modes kataloga, moderns, bet paša gaumei šajā gadījumā nav nozīmes. Guļamistabā nepieciešama brīvība, tāpēc gulta būs liela un varbūt tas arī būs vienīgais šīs istabas interjers. Uz grīdām paklāji.

Svari un darbs

Svarus nedrīkst steidzināt profesijas izvēlē, viņiem nepieciešams laiks un palīdzība, lai izdarītu pareizo izvēli. Jaunībā svari balansē starp vairākām iespējām. Viņiem bieži vien ir izteikta tieksme uz filozofiju, jurisprudenci, un tieši šajās jomās svarus arī gada panākumi. Daži svaru zīmes pārstāvji ļoti smalki izjūt mākslu, prot baudīt gan skaņu, gan krāsu, un vispār formu harmoniju visizsmalcinātākajā veidā. Svari lieliski prot iekļauties kolektīvā. Viņi māk pakļaut un pārliecināt apkārtējos, jo ir iespaidīgi oratori. Svari - vadītāji ir stingri un gudri, bet neizlēmīgi. Pārlieku ilgā apdomāšanās pirms svarīgu jautājumu pieņemšanas, var likt padotajiem zaudēt pacietību. Tomēr viņi var būt pārliecināti, ka to boss nekad nenodarīs saviem pakļautajiem pāri. Svari viegli un nepiespiesti rīko cilvēkus, bet pie pirmā sarežģījuma nereti mēdz atkāpties no sava amata. Svari lieliski prot likt lietā viņiem piemītošo intuīciju un vienmēr visur atradīsies īstajā vietā un laikā. Svari nekad nekļūst par naudas vergiem, bet nenonāk arī trūkumā, jo prot bez pūlēm aprēķināt savu budžetu. Viņi nepieprasa sev pienākušos naudu un nepārbauda rēķinus, nereti pat aizmirst savus parādniekus. Svari var strādāt par dekoratoriem, modelētājiem, antikvāru priekšmetu tirgotājiem, tirdzniecības aģentiem, teātra un citu mākslas veidu darbiniekiem, juristiem, izdevējiem, diplomātiem, kā arī tiesnešiem.

Svaru zīmē dzimušo atpūta

Svari nespēj dzīvot bez izpriecām, tās viņiem nepieciešamas kā svaigs gaiss. Svari mīl būt uzmanības centrā, apgrozīties populāru cilvēku sabiedrībā. Viņiem patīk apmeklēt restorānus, dejot klubos, iesaistīties mīlas intrigās. Svaru vaļasprieki bieži vien saistās ar mākslu, viņi bieži apmeklē teātri, operu, kino, izstādes. Svaru sievietēm patīk staigāt pa veikaliem un iepirkties, un arī to viņas dēvē par sava veida atpūtu. Svari ļoti labprāt arī daudz ceļo. Viņiem patīk apmeklēt pilsētas, kuru vēsture ir sena, apskatīt arhitektūras pieminekļus, vārdu sakot, visu, kas ir skaists, senatnīgs, māksliniecisks. Svariem ieteicams atvaļinājumu pavadīt Venēcijā vai Prāgā. Ja izvēlas lētāko variantu, arī Palanga vasaras mēnešos nav peļama vieta, kur pastaigāt pa krogiem un patērēt savu naudiņu. Un kur nu vēl vēlīnas pastaigas gar jūras krastu, kas paver romantiskas tikšanās iespējas. Savukārt valstis, kurās ieteicams dzīvot, ir Austrija, Kaukāzs, Ķīna, Japāna, Krievija. Latvijā Svariem varētu būt pārāk sarežģīta dzīve. Bet, kas attiecas uz mācīšanos, tad vislabāk izvēlēties Krieviju, kur valda brīvi uzskati un cilvēki ir sabiedriski, ar plašu sirdi apveltīti.

Svaru zīmē dzimušo veselība

Svari cilvēka organismā valda pār nerviem, nierēm un jostasvietu. Svaru ārējais veidols nereti ir visai mānīgs. Viņi izskatās labi paēduši un veselīgi, tomēr kopumā kā zīme ir diezgan slimīgi. Svaru vīrieši parasti ir skaisti un stalti, augumā padevušies. Bet sievietes slaidas, ar juteklisku muti, lielām acīm un vijīgiem matiem. Svari ir veseli tik ilgi, kamēr dzīvo harmonijā ar apkārtējiem. Viņi nespēj pretoties slimībām. Svaru galvenie ienaidnieki ir aukstums un drēgnums. Ja viņi ir saslimuši, tad mīl, ka par tiem rūpējas gluži kā par bērniem. Reizēm viņi pat ir gatavi simulēt, lai tikai izpelnītos līdzjūtību. Svaru veselības spogulis ir ādas krāsa, īpaši ap acīm. Nelabvēlīgi veselību ietekmē alkohols. Viņiem īpaši jāvairās no tā lietošanas, jo iespējama pat saindēšanās. Tāpat Svariem jāizvairās no asiem ēdieniem ar dažādām specijām. Kaitīgi lietot etiķi, skābes, citrusus, sāļus. Svaru vispārējo fizisko stāvokli pasliktina nervu pārslodzes, uztraukumi. Viņu nervu sistēma nav pārāk spēcīga. Reizēm šie nervu uztraukumi padara Svarus par īstiem īgņām, kuri izjūt nepatiku pret viduvējiem cilvēkiem, pret dzīves ikdienu, pelēcību. Reizēm Svariem ir slikta asinsrite, zems asins spiediens un enerģija zem normas. Tāpat iespējama saslimstība ar radikulītu, reimatismu. Viņiem nepieciešams turēt kājas siltumā. Svariem ieteicams dzīvot vienmērīgā, labāk siltā klimatā, patīkamā atmosfērā, lai apkārt būtu ziedi ( īpaši rozes ) un acij tīkami priekšmeti. Tāpat svarīgi, lai Svariem apkārt būtu mīloši cilvēki un attiecībās ar viņiem valdītu harmonija. Nevajadzētu strādāt profesijās, kas saistītas ar nervu pārslodzi un saskarsmi ar ķimikālijām. Svariem ieteicams spēlēt tenisu un slidot. Bet vismaz reizi vai divas mēnesī būtu ieteicams ļaut sevi izmasēt.

Svaru zīmē dzimušo talismanakmeņi

Dimants, berils, “acveidīgie” (tīģeracs, kaķacs, vanagacs), kristāls (tā paveidi − ametists, rozā kvarcs, dūmakainais kristāls), opāls − nosaka zodiaks. Safīrs, ahāts, pērles − nosaka valdošo planētu ietekme (Venēra). Karneols (asinsrite), amazonīts un lazurīts (nervi) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Der arī korallis, zaļā jašma, adulārs.

Informācijai

Atcerieties, ka ikviena cilvēka horoskopu ietekmē līdz pat 3 (arī vairāk) zodiaka zīmēm, tāpēc iepriekšminētie apraksti par Svaru zīmi darbosies tikai tipiskam zīmes pārstāvim, pārējiem atbildīs daļēji. Tipisks zīmes pārstāvis, nozīmē, ka jūsu dzimšanas brīdī vairākas planētas, ne tikai Saule, atrodas Svaru zīmē. To uzzināt var sastādot individuālo horoskopu!