Jubilāri Ūdensvīri

E-pasts Drukāt

Sveicam jubilārus Ūdensvīrus!

Informācijai

Katru gadu Saule nedaudz citā dienā un laikā maina savu atrašanās vietu zīmēs, tāpēc tiem, kuri dzimuši jebkura mēneša 18.-23. datumā, labāk jautāt astrologam, kas viņi ir pēc zodiaka zīmes.

 

Plašāks apraksts par šī mēneša jubilāriem Ūdensvīriem

Ūdensvīra zvaigznāja rašanās leģenda

Pārņemot senās Babilonijas zodiaka zīmes, katra tauta centās to nosaukumus tulkot atbilstoši savam garam un ticējumiem. Tā, piemēram, senie grieķi to izskaidroja ar savu teiku par Prometeja dēlu Deikalionu, kurš ar savu sievu Piru vienīgie izglābjas no vispasaules plūdiem un ar dievietes Temīdas palīdzību rada jaunu cilvēku cilti. Par to dievi viņam dāvina krūku ar brīnumaino ūdeni un pēc nāves iemūžina viņu, pārvēršot zvaigznājā. Senie grieķi savu zīmi saukuši par ūdenssmēlēju, senie romieši par ūdeņnieku, bet latviešu kalendāros šīs zīmes nosaukums darināts no vācu valodas Wassermann – Ūdensvīrs. Daudzām dienvidu tautām janvāris un februāris, kad Saule atrodas Ūdensvīrā, saistās ar lietusgāzēm, plūdiem, tāpēc arī saprotams, ka Saules vietas apzīmēšanai šajā laikā tās izvēlējušās šādu simbolu.

Ūdensvīra zīmē dzimušo bērnu raksturojums

Bērns, kas dzimis Ūdensvīra zvaigznājā, ir ietiepīgs, ar paaugstinātu jūtīgumu, kā arī apveltīts ar bagātu fantāziju un ļoti impulsīvs. Nereti viņa vecāki nezina, kā īsti rīkoties: vai piedot bērna savādo uzvedību, vai sabārt viņu. Varbūt mazais ir īsts brīnumbērns? Šiem bērniem ir pavisam citi uzskati par sabiedrībā pieņemtajām normām. Viņi, šķiet, vienlaikus var būt gan laipni, gan neiecietīgi. Viņš mūždien izdomās ko tādu, ka citiem mati sasliesies stāvus no šausmām. Viņš ir liels individuālists, bet tas nenozīmē, ka viņam trūkst draugu. Tieši otrādi, viņš nav izvēlīgs. Ūdensvīrs necieš saistības, pienākumu, vēlas palikt mūžam brīvs. Viņš nekavējoties pieteiks karu tradīcijām un vispārpieņemtajām normām, ja tās traucēs viņa attīstību. Viens gan, viņš nekad nekļūs vardarbīgs. Pēc būtības Ūdensvīrs ir pat liels “mieramika”. Ūdensvīrs visu dzīvi tieksies pēc zinībām, bet necietīs, ja tam aizrādīs vai kaut ko uzspiedīs. Skolā viņš tūlīt pat ķersies pie visa veida reformām. Vienīgais, kas viņu paglābs no skolotāju dusmām, ir viņa labās sekmes. Šis bērns ir apveltīts ar izgudrotāja talantu, viņš labprāt aizraujas ar tehnikas brīnumiem un datorzinībām. Kolektīvā viņš ir draudzīgs, aizstāv vājākos un taisnību vispār. Ir atklāts un izpalīdzīgs. Pubertātes periods Ūdensvīriem paiet mierīgāk nekā citiem pusaudžiem. Viņus maz interesē sekss, drīzāk viņi ir romantiķi, kas raksta dzeju. To vecākiem vajadzētu atbalstīt. Ūdensvīram nekad nevajag pavēlēt! 

Ūdensvīra zīmes valdošā planēta un stihija

Gaiss ir vīrišķais elements, raksturo garīgo pirmsākumu., mainīgumu un refleksus. Gaisa stihijas cilvēki ir jauki sarunu biedri, mīl uzturēties sabiedrībā. Viņiem nepatīk nopietnas saistības, daudz labāk tie atzīst virspusējas, ātras pazīšanās. Mīlā nepastāvīgi un neizlēmīgi. Viņiem ir divējāda daba. Viņi var vienlaicīgi smalki analizēt savus gājienus, tai pat laikā lidinoties mākoņos. Šie cilvēki vienmēr atrodas dzīves jēgas meklējumos, bet to atraduši pieviļas un slīgst nomāktībā, viņiem viss ātri apnīk. Pārstāv sangviniķa tipu. Valdošā planēta – Urāns, arī Saturns. Pirmā - ekscentriska planēta. Šīs planētas iespaidā dzimušie ir brīvdomātāji, revolucionāri, astrologi, izgudrotāji, cilvēki, kuri cīnās pret sabiedrības dogmām. Viņi grib pārtaisīt pasauli, tai pat laikā paši saglabājot savu brīvību. Tie, kuru horoskopos tomēr dominē Saturns, ir mazrunīgi, noslēgti, viņu dzīvē iespējami liktenīgi notikumi.

Ūdensvīra zīmē dzimušo sieviešu ģērbšanās stils

Dažas Ūdensmeitas varētu nosaukt par avangardistēm. Viņām patīk viss košais, neparastas krāsas, un viņas vienmēr atradīsies modes priekšgalā. Savukārt intelektuālās Ūdensvīra zīmes sievietes modei nesekos un savam apģērbam veltīs samērā maz laika. Viņu iemīļotais apģērbs – džinsa bikses. Ūdensvīra sieviete ir spējīga būt tik dažāda, un tā mainīties, ka noteikt konkrētu ģērbšanās stilu šķiet neiespējami. Ja esat ar viņu pazīstami, nemaz nebrīnieties, ja kādu dienu šī neprognozējamā būtne nodzīs matus «uz nullīti» vai ietērpsies maisā. Šīs zīmes sievietes ir spējīgas reizē pievilkt un arī atgrūst apkārtējos ar savu izturēšanos un izskatu. Atšķirībā no citu zīmju pārstāvēm viņas labprāt valkā sintētiska auduma tērpus, no krāsām dodot priekšroku pelēkai un melnai, kā arī visiem spilgtajiem un elektro toņiem. Ūdensvīra zīmes sieviete izvēlas sev tikai tādas rotaslietas, kurām ir simboliska nozīme, nēsā talismanus. Tā kā šīs zīmes sievietes nemēdz būt pārāk gara auguma, viņām ieteicams valkāt apavus ar augstiem papēžiem. Ar kosmētiku pārāk aizrauties nevajadzētu, arī sauļoties ne – jums labāk piestāvēs gaiša ādas krāsa. Matiem vēlams pievērst īpašu uzmanību!

Ūdensvīra zīmē dzimušo ēšanas manieres

Ūdensvīra ēšanas manieres diez vai kādreiz novedīs viņu līdz liekā svara problēmai. Viņam ir teicama uzvedības kultūra un piemīt īpatna izsmalcinātība. Ūdensvīram nevajadzētu ēst vienatnē, kā arī lielā steigā, jo tad viņš aizmirst savas labās manieres un viegli var ieslīgt pārmērībās. Patiesībā Ūdensvīrs nicina sabiedrības noteikto etiķeti, tomēr ir biežs viesis dažādās prestižās atpūtas vietās, jo viņam nepieciešams uzturēties cilvēkos, kurus visi apbrīno, un gūt baudu no labiem ēdieniem. Ja Ūdensvīrs ķersies klāt diētai, tas nebūs nekas netradicionāls. Viņš atturēsies no trekniem ēdieniem, ēdīs regulāri un pareizi sabalansēs savu uzturu. Lai gan šīs zīmes pārstāvji dod priekšroku maltītēm izsmalcinātā sabiedrībā, tomēr šad un tad viņus apmierinās arī mājinieku vai vienkāršāku draugu kompānija. Kaut arī gatavo Ūdensvīrs reti, tomēr viņa pasniegtie ēdieni atšķiras ar teicamu kvalitāti un īpašu noformējumu.

Ūdensvīra zīmē dzimušo attieksme pret laulību

Ūdensvīrs ir labs laulātais draugs – uzticams, pastāvīgs, mīl vienu vienīgo. Viņam nepieciešams dzīves draugs ar līdzīgām interesēm, tāds, kas spētu viņu novērtēt un dotu nedaudz brīvu vaļu. Citādā ziņā Ūdensvīra vīrietis ir pieticīgs, saticīgs nav pārāk greizsirdīgs. Savukārt, sievietes Ūdensmeitas vīrietī ciena tiekšanos pēc augstiem mērķiem un dara visu, lai savu vīru iedvesmotu. Viņas ir ideālas partneres politiķiem, augstus amatus ieņemošiem vīriešiem. Šīs zīmes sievietes nav aizdomīgas, nekad nepārbauda savus vīrus, nav greizsirdīgas. Tomēr, neraugoties uz iepriekšminēto, jāņem vērā, ka ar Ūdensvīru nemaz nav tik viegli sadzīvot, ja jūs nespējat saprast viņa iekšējo būtību, pieņemt viņu tādu, kāds viņš ir, kā arī respektēt viņa brīvību.

Ūdensvīrs un viņa māja

Ūdensvīram patīk stikla un betona mājoklis, gaumīgs un ļoti moderns, ar lielu kvadratūru, ērts, nepieblīvēts un ar dažādām darbnīcām. Piemēram, fotolaboratoriju. Ūdensvīra māja atgādina M. Rurka dzīvokli filmā “91/2 nedēļas” (avangards, stikls, nesaprotamas mēbeles (viņu pielietojums), izsmalcinātība). Reti Ūdensvīra māja vai vismaz viņa istaba izskatās tradicionāli vai mājīgi. Mēbeles parasti zemas. Tā kā dominē pelēkie, zilie vai violetie toņi, istaba šķiet aukstāka, augstāka un lielāka nekā patiesībā ir. Akcents tiek likts vairāk uz horizontālām līnijām - tapetēs, gleznu rāmju stilā, plauktos u.t.t. nekā vertikālām. Mēbelēs var būt izmantots stikla un metāla apvienojums. Mēbeles viesistabā ir izvietotas tā, lai iespējamie viesi, kas Ūdensvīra mājās nav retums, justos draudzīgi, ērti, lai rastos kopības sajūta. Tai pašā laikā Ūdensvīra dzīvoklī ir jūtama neatkarība, vēsums. Virtuvē varētu dominēt zaļie toņi (sienas skapīši), marmors. Daudz tehnikas, plašums. Daudz gaismas ķermeņu. Ūdensvīra moto: “Viesistaba ir domāta maniem draugiem, bet par pārējo Jums nav nekādas daļas”. Guļamistabai vērību nepiegriež, bet labāk patīk ērta, liela gulta. Labs apgaismojums, jo lasa gultā. Nepatīk, ja redzamas drēbes un citas personīgās mantas, tāpēc lieto ne tikai parastos skapjus, bet arī sienā slēptos (iebūvētos) skapjus.

Ūdensvīrs un darbs

Ūdensvīram dzīvē neklājas viegli, jo viņš mīl neatkarību un brīvību. Ūdensvīram ir grūti atrasties kāda pakļautībā un sastrādāties ar kolektīvu. Tas tāpēc, ka viņam patīk visu darīt pretēji sabiedriskām normām, turklāt tas, ka ar savu uzvedību viņš citus šokē, tam sagādā lielu prieku. Ūdensvīrs necieš rutīnu ikdienas darbu, un labāk cieš badu, nekā strādā visu dienu. Viņam nepatīk pieņemt izšķirošus lēmumus un apspriest garlaicīgas problēmas. Kā vadošie darbinieki ūdensvīri ir reta parādība. Tiesa, mainīgā rakstura dēļ dažkārt tomēr iznāk sastapt arī kādu bosu. Ūdensvīram priekšniekam ir ass prāts un nevainojami smalka intuīcija. Ja viņš iemācītos nodibināt draudzīgas attiecības ar apkārtējiem, tad pilnībā varētu strādāt augstā amatā. Bieži gadās, ka ūdensvīri savas izklaidības un aizmāršības dēļ tiek disciplināri sodīti. No ūdensvīra var sagaidīt visu - gan straujus rīkojumus, gan to, ka viņš aizmirsīs, kā sauc paša sekretāri. Vislabāk ūdensvīram veiksies mākslas pasaulē, kā arī visā, kas saistīts ar kino, televīziju, radio. Viņam ir izteiktas psihologa dotības un interese par astroloģiju. Ūdensvīrs vēlas labi pelnīt, tomēr arī tad dzīvo diezgan parasti. Lielas slavenības ūdensvīri parasti nomirst nabadzībā. Ūdensvīram būtu jāsaprot, ka laimīgs viņš būs tad, kad pārstās domāt par naudu.

Ūdensvīra zīmē dzimušo atpūta

Ūdensvīri ir klubu un sabiedrisko attiecību zīme vārda visplašākajā nozīmē. Viņi vienmēr labprāt uzturas cilvēku vidū, nododas sabiedriskām aktivitātēm, iesaistās dažādās organizācijās un klubos. Ūdensvīra intereses, aizraušanās ir visdažādākās, viņam patīk gan fotografēt, gan modelēt, gan gleznot, gan sportot. Un, galvenais, visu darīt pašam saviem spēkiem, savām rokām. Viņiem patīk ceļot un lasīt vēsturiskas grāmatas, kā arī zinātnisko, fantastisko, okulto literatūru. Daži aizraujas ar sabiedriskajām zinātnēm, ekonomiku, pie kam dara to no darba brīvajā laikā. Ūdensvīri varētu dzīvot vai mācīties Krievijā, jo Krievija atrodas zem Ūdensvīra zīmes un viņi tur jutīsies kā mājās. Līdzīgi Ūdensvīriem varētu patikt arī Bulgārijā, Ungārijā, Horvātijā. Bet, ja vēlaties meklēt eksotiku, dodieties uz Argentīnu, Austrāliju vai Jaunzēlandi. Šajās vietās jūs gan uzlabosiet savu veselību, gan piedzīvosiet jums tik nepieciešamās dēkas un varbūt arī gūsiet jaunas idejas savam biznesam. Arī Sudānā vai Dienvidāfrikā jūs tiksiet uzņemta kā savējais. Jums nebūtu vēlams doties uz Zimbabvi.

Ūdensvīra zīmē dzimušo veselība

densvīrs cilvēka ķermenī valda pār lieliem un potītēm, kā arī par asinsrites sistēmu. Nereti šā iemesla dēļ viņam ir aukstas rokas un kājas, jo asinis lēnām riņķo. Zodiaka sistēmā Ūdensvīrs skaitās ilgdzīvotājs. Viņš visu uztver no filozofiskā viedokļa, arī saslimšanas. Klasisks Ūdensvīrs ir skaists, labi veidots, slaids, visbiežāk gaišmatains un pelēkām acīm. Vīriešiem nereti ir sievišķīgas auguma aprises, bet sievietēm – zēniskas. Viņiem ir izcili veidota piere, trijstūra veida seja un lielas, skaistas acis. Āda ir gandrīz caurspīdīga un pakļauta dažādām alerģijām, saules apdegumiem. Sejas vaibsti ir smalki un atgādina eņģeli. Viņiem ir maiga balss un skaidra runa. Rokas spiediens stingrs. Viņi atstāj domās nogrimuša cilvēka iespaidu. Viņu kustības ir nesteidzīgas, bet seju rotā smaids. Ūdensvīrs ir nepaklausīgs pacients. Viņam apnīk ārstēšana, un jau pēc dienas viņš no tās atsakās. Ūdensvīram patīk pārmaiņas, tāpēc viņš nodarbojas ar eksperimentiem savā dzīvē. Te viņš ēd kā negausis, te atkal badojas. Te viņš aktīvi darbojas, te atkal atpūšas uz nebēdu. Šāds dzīves veids atstāj pēdas arī Ūdensvīra veselībā. Bieži vien viņam ir slikts miegs. Vājās vietas ķermenī – ikri, plaukstas, kauli mēdz viegli lūzt, bet locītavas izmežģīties. Var būt traucēta viņa asins apmaiņa. Ūdensvīram bieži vien kļūst nelabi lielā karstumā, nāk ģībonis. Tāpat iespējami traucējumi kuņģī un zarnās. Nav izslēgtas arī smagas infekciju slimības. Savārdzis Ūdensvīrs spēkus atgūst svaigā gaisā. Viņš mīl sportu un medības, ja vēl viņš ievērotu dienas režīmu, tad būtu pavisam veselīgs. Viņam ļoti kaitīga ir smēķēšana. Ūdensvīram nepieciešami vitamīni, svaigs gaiss – spēles dabā, ne pārāk sēdošs darbs un dzīves veids. Tāpat viņiem svarīga apstākļu maiņa un laiks, ko viņi pavada sev tīkamu cilvēku sabiedrībā. Ieteicams reizi pa reizei pārbaudīt savu veselību un izdarīt asins analīzes.

Ūdensvīra zīmē dzimušo talismanakmeņi

Safīrs, obsidiāns − nosaka zodiaks. Onikss, ametists, topāzs − nosaka valdošo planētu ietekme (Saturns). Amazonīts (nervi), lazurīts (asinsrite) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Der arī granāts un amazonīts (astrologu akmens) − nosaka aizraušanās, hobijs, profesija.

Informācijai

Atcerieties, ka ikviena cilvēka horoskopu ietekmē līdz pat 3 (arī vairāk) zodiaka zīmēm, tāpēc iepriekšminētie apraksti par Ūdensvīra zīmi darbosies tikai tipiskam zīmes pārstāvim, pārējiem atbildīs daļēji. Tipisks zīmes pārstāvis, nozīmē, ka jūsu dzimšanas brīdī vairākas planētas, ne tikai Saule, atrodas Ūdensvīra zīmē. To uzzināt var sastādot individuālo horoskopu!